•  
    CZT   DDI
    - : -
    Oct 13, Thu 21.00
  •  
    GSO   CZT
    - : -
    Oct 21, Fri 19.00
  •  
    CZT   FCB
    - : -
    Oct 26, Wed 19.00
  •  
    PAO   CZT
    - : -
    Oct 28, Fri 19.00
  •  
    CZT   LBO
    - : -
    Nov 4, Fri 19.00
  •  
    UNK   CZT
    - : -
    Nov 10, Thu 17.00
  •  
    BRO   CZT
    - : -
    Nov 15, Tue 20.00
  •  
    CZT   EA7
    - : -
    Nov 17, Thu 19.00
  •  
    EFS   CZT
    - : -
    Nov 24, Thu 19.00
  •  
    CZT   ZAL
    - : -
    Dec 2, Fri 19.00
  •  
    FNB   CZT
    - : -
    Dec 8, Thu 19.45
  •  
    CZT   MAC
    - : -
    Dec 15, Thu 19.00
  •  
    OLY   CZT
    - : -
    Dec 20, Tue 20.00
KK Crvena zvezda
VS
Darussafaka Dogus
13. Oktobar 2016.
21:00
1KK Crvena zvezda0/0
2Mega Leks0/0
3Cedevita0/0
4Budućnost VOLI0/0
5Partizan 0/0
6Zadar0/0
7Cibona0/0
8UNION Olimpija*0/0
9Igokea0/0
10Krka Novo Mesto0/0
11MZT Skoplje0/0
12FMP Železnik0/0
13Mornar Bar0/0
14Helios Suns*0/0
Vesti
  • Marko Tejić na pozajmici u Mega Leksu

    Košarkaš Crvene zvezde, Marko Tejić, prelazi u ekipu Mega Leksa iz Sremske Mitrovice kao pozajmljeni igrač crveno-belih.

  • Novi centar Crvene zvezde - Ognjen Kuzmić!

    Srpski centar i bivši igrač Unikahe, Golden Stejta i Panatinaikosa, Ognjen Kuzmić, novi je igrač KK Crvena zvezda.
    Kuzmić je sa crveno-belima u utorak uveče potpisao trogodišnji ugovor.

  • Crvenoj zvezdi triler i odbrana titule!!!

    Košarkaši Crvene zvezde Telekom uspeli su da osvoje "back to back" titulu u Super ligi Srbije savladavši Partizan NIS sa 3:1 u finalnoj seriji. U poslednjem, četvrtom susretu, crveno-beli su posle velike borbe uspeli da slave kao gostujući tim rezultatom 70:65 (18:22, 23:17, 15:9, 14:17).

  • Kuzmić: "Zvezda je ogroman izazov i motiv"

    Ognjen Kuzmić, novi centar Crvene zvezde, u intervjuu za klupski sajt, iznosi očekivanja od igranja u crveno-belom dresu, atmosferi koju prave navijači našeg kluba, napornoj sezoni koja očekuje prvi tim...