•  
    CZV   DDI
    70 : 73
    Oct 13, Thu 21.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 85
    Oct 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   FCB
    76 : 65
    Oct 26, Wed 19.00
  •  
    PAO   CZV
    70 : 59
    Oct 28, Fri 19.00
  •  
    CZV   BKN
    60 : 73
    Nov 4, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    83 : 72
    Nov 7, Mon 21.00
  •  
    UNK   CZV
    65 : 62
    Nov 10, Thu 17.00
  •  
    CIB   CZV
    70 : 91
    Nov 12, Sat 19.00
  •  
    BRO   CZV
    78 : 79
    Nov 15, Tue 20.00
  •  
    CZV   EA7
    83 : 70
    Nov 17, Thu 19.00
  •  
    CZV   KSK
    91 : 70
    Nov 21, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    100 : 79
    Nov 24, Thu 19.00
  •  
    OLP   CZV
    67 : 85
    Nov 28, Mon 18.00
  •  
    CZV   ZAL
    79 : 88
    Dec 2, Fri 19.00
  •  
    CZV   FMP
    93 : 62
    Dec 5, Mon 18.00
  •  
    FNB   CZV
    87 : 72
    Dec 8, Thu 19.45
  •  
    BUD   CZV
    54 : 77
    Dec 11, Sun 19.00
  •  
    CZV   MTA
    83 : 58
    Dec 15, Thu 20.00
  •  
    MZT   CZV
    73 : 83
    Dec 17, Sat 17.00
  •  
    OLY   CZV
    73 : 65
    Dec 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   RMB
    82 : 70
    Dec 22, Thu 19.00
  •  
    CED   CZV
    91 : 95
    Dec 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSK
    78 : 67
    Dec 29, Thu 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    - : -
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    - : -
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    - : -
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    - : -
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    - : -
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    CZV   UNK
    - : -
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    DDI   CZV
    - : -
    Apr 7, Fri 19.00
Baskonia Vitoria
VS
KK Crvena zvezda
24. Januar 2017.
21:00
1Crvena zvezda mts18/0
2Partizan NIS14/4
3Cedevita13/5
4Budućnost VOLI13/5
5Cibona11/7
6Igokea9/9
7Olimpija Ljubljana8/10
8FMP 7/11
9Mornar6/12
10Karpoš Sokoli6/12
11Zadar6/12
12Mega Leks5/13
13MZT Skopje Aerodrom5/13
14Krka5/13
Vesti
  • Radonjić: "Nije lako, hvala navijačima"

    Izjave trenera Dejana Radonjića i Ognjena Dobića nakon utakmice u Laktašima.

  • Nema odmora, crveno-beli već krenuli put Laktaša

    Izjave trenera Dejana Radonjića i prvotimca Ognjena Kuzmića pred utakmicu 19.kola ABA lige j.t.d sa Igokeom u Laktašima (subota 17 časova). Dangubić ostao u Beogradu zbog dodatnih pregleda.

  • Crveno-beli ne staju, 19-0 u Laktašima

    Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili su Igokeu u Laktašima sa 77:68 (15:16, 23:23,8:19 i 22:19) i tako ostali neporaženi i nakon 19.kola regionalnog takmičenju.

  • Tvoja Zvezda - Dejan Radonjić

    U novoj epizodi emisije "Tvoja Zvezda" koju vam je pripremio naš naslovni sponzor Mts, gost Katarine Srećković je trener Dejan Radonjić. Mnogo zanimljivih tema i sjajnih odgovora našeg trenera, zato ovu epizodu obavezno pogledajte.