•  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    80 : 55
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    111 : 56
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    69 : 85
    Jun 3, Sat 20.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18
Vesti
  • Održana redovna sednica Skupštine KK

    U ponedeljak 26.juna 2017.godine održana je prva redovna sednica Skupštine KK Crvena zvezda mts u 2017.godini.

  • Saopštenje KK Crvena zvezda mts

    Saopštenje KK Crvena zvezda mts povodom brojnih glasina i "proverenih informacija" o zainteresovanosti pojedinih klubova za igrače kluba , koji su pod ugovorom.

  • Naša Zvezda opet najbolja!

    Košarkaši Crvene zvezde mts savladali su FMP u finalnoj plejof seriji Mozzart Superlige Srbije i treću godinu zaredom podigli pehar namenjen prvaku države – 87:57 (30:9, 16:15, 29:18, 12:15).

  • Nebojša Čović: "Osrednjost ne dolazi u obzir"

    Predsednik KK Crvena zvezda mts u noći slavlja i po osvajanju nove "triple krune" osvrnuo se na najuspešniju sezonu u istoriji kluba, aktuelnostima, planovima za budućnost, ali i preprekama pred sezonu u kojoj će Beograd biti domačin F4