•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Germani Brescia Leonessa
12. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






VESTI

01.12.2018 /

ABA U19 - Pobeđena i Cibona, Zvezda na F4

Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili Cibonu 63:61 u utakmici 4.kola kvalifikacija za F4 juniorske ABA lige i plasirali se na zavrpni turnir. Popović najefikasniji sa 19 poena i 9 skokova, Vasić ubacio dvojku za pobedu. U nedelju sa Olimpijom za kraj turnira.
Košarkaši Crvene zvezde mts pobedili su Cbonu 63:61 (19:19, 24: 7:15, 13:19) i tako postali prva ekipa u obe kvalifikacione grupe koja je obezbedila plasma na završni turnir ABA lige za igrače do 19 godina.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde mts bio je Popović sa 19 poena i 9 skokova, Vasić je ubacio 13, a Živanović 14

Crveno-beli su nakon izjednačene prve deonice (19:19), zaigrali po sličnom receptzu iz prethodnih utakmica bolje u nastavku, po prvi put stigli do veće prednosti tokom druge deonice, I održavali dvocifrenu prednost do poslednjih 5 minuta meča.




Međutim, tada je ekipa Cibone počela da kažnjava sve promašaje i loša rešenja igrača Crvene zvezde mts, pa je publika u dvorani Jazine prisustvovala drami.

Nakon pogođene trojke Brankovića, Tomašević je pri rezultati 61:60 promašio oba penala, a polovično uspešan na 16 sekundi do kraja bio je Branković za 61:61. Ipak, plejmejker Zvezde Lazar Vasić  poentirao je 6 sekundi pre kraja, a Cvitanović uz zvuk sirene nakon tajm-auta promašuje trojku, a Crvena zvezda stiže i do četvrte pobede u Zadru.



KK Crvena zvezda mts: Karapandžić , Pavićević 4, Dobrašinović, Popović 19+9sk, Manojlović 1, Radosavljević, Vasić 13, Mašić 2, Dimitrijević, Tomašević 10, Ćojbašić 0, Živanović 14.

Ekipa Crvene zvezde mts koja je i matematički obezbedila F4 za igrače do 19 godina, u nedelju igra protiv Petrol Olimpije.