•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI14/2
2Crvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

13.01.2018 /

Alimpijević i Davidovac "Uz navijače lakše do pobede"

Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali u subotu u jutarnjim časovima iz Istanbula. U nedelju novi derbi ABA lige sa Cedevitom u dvorani "Aleksandar NIkolić" (besplatan ulaz). O predstojećem meču govore trener Dušan Alimpijević i Dejan Davidovac.
Košarkaši Crvene zvezde mts doputovali su u subotu u jutarnjim časovima u Beograd nakon evroligaške utakmice u Istanbulu.  Nakon kraćeg odmora, ekspresno kreću u operaciju „Cedevita" meč koji je derbi 16.kola ABA lige, ali i vrlo važna utakmica za konačni rasplet na vrhu regionalnog takmičenja.

Ovoj utakmici sa sada već starim rivalom u okviru ABA lige, prethodi slična situacija kao i pre prethodnog susreta tada u Zagrebu, kada su crveno-beli nakon teškog meča u Evroligi, pravo sa aerodroma otputovali u Zagreb.

Ni ovoga puta aktuelni šampion ABA lige neće imati puno vremena za osveženje i pripremu, ali cilj ostaje isti:

Dolazi nam još jedna utakmica u vrlo napornom ritmu u kome na svaka dva dana izlazimo na parket.  Otežavajuća okolnost je i činjenica da po drugi put u teškom rasporedu imamo vanredno kolo Evrolige, a pre i posle toga važne utakmice u ABA ligi. Situacija je opet identična, stiže nam Cedevita, ozbiljan tim sa vrlo ozbiljnim pojedincima. Ovo je izuzetno važna utakmica za nas, i nakon svih otežavajućih okolnosti koje sam naveo, pokazatelj da možemo da nađemo put iz teških situacija." rekao je trener crveno-belih i apostrofirao ono što je važno i ekipi na terenu i stručnom štabu pored njega:

Apelujem na naše navijače i simpatizere da u nedelju napune dvoranu, da nam pruže podršku i da zajedničkim snagama dođemo do važne pobede u ABA ligi".

U sličnom tonu ovu utakmicu najavio je i prvotimac Dejan Davidovac:

Ovo je vrlo važna utakmica, Cedevitu dobro poznajemo izuzetno kvalitetna ekipa sa odličnim strancima, i vro iskusnim igračima. Moramo da se „skupimo" nakon ova dva poraza i da dobijemo utakmicu koja nam sledi u nedelju. Očekuje nas težak meč u ovom vrlo teškom rasporedu u kome se trenutno nalazimo, ali nema izgovora, već samo imamo želju da prikažemo dobru igru i da dođemo do važnih bodova. Mnogo bi nam značila podrška navijača, jer je već poznato da uz punu dvoranu igramo sa dodatnom snagom koja nam stiže sa tribina. I zato pozivam sve naše navijače da dođu u nedelju u dvoranu „Aleksandar Nikolić" i budu uz nas" rekao je Dejan Davidovac.

Ekipa će u subotu odraditi tokom popodneva trening, a meč sa ekipom „Cedevite" na programu je u nedelju od 19 časova uz besplatan ulaz na tribine hale „Aleksandar Nikolić".