•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI14/2
2Crvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

09.09.2016 /

Bjelica: " Čast mi je što ću ponovo igrati za Zvezdu"

ovo pojačanje KK Crvena zvezda Milko Bjelica o povratku u svoj klub, teškoj sezoni koja je pred crveno-belima, Evroligi i iskustvu koje bi trebalo da donese u ekipu Dejana Radonjića.
Milko Bjelica od četvrtka je ponovo član Crvene zvezde. Krilni centar crveno-belih vratio se u Beograd iz koga je otišao kao igrač koji mnogo obećava, a vratio se sa velikim iskustvom i brojnim epizodama u klubovima koji su nastupali u Evroligi.

Nakon obaveznih testova u ordinaciji sportske medicine „Vitamaksima" u Beogradu, Milko Bjelica koji je u četvrtak već odradio prvi trening sa timom, izneo je svoja očekivanja od povratka u Crvenu zvezdu:

„Sigurno da mi je mnogo drago što sam ponovo u Crvenoj zvezdi. Tu sam počeo, a dodatno zadovoljstvo pričinjava mi i činjenica da ću sa mojim klubom igrati Evroligu. Tu sam da pomognem mojim saigračima i treneru da pokušamo da ponovimo rezultat iz prošle sezone".

Crveno-bele očekuje izuzeto naporna sezona sa velikim brojem utakmica i brojnim putovanjima. Kao sada već iskusan evroligaški igrač, Milko ističe jednu stvar:

„Očekuje nas vrlo naporna sezona u kojoj je mnogo važno da izbegnemo povrede, jer će ritam biti težak. Sada razmišljam samo kako da se što pre uigramo i dođemo do forme" 

Otišao je kao jedan od mlađih u timu, trenutno je najiskusniji, i igrač sa ozbiljnim stažom u Evroligi. Nakon poziva Crvene zvezde nije mnogo razmišljao:

„Bilo je ponuda tokom leta, ali kada sam čuo za ponudu Crvene zvezde, sve je bilo idealno. Ponovo Evroliga, moj klub, poklopile su nam se i želje i ambicije. Biće mi čast da ponovo igram u dresu Crvene zvezde i najboljom publikom u u Evropi" rekao je Bjelica, koji sa ekipom putuje na turnir u Vršcu, gde će crveno-beli odigrati prvi meč u novoj sezoni pred publikom protiv organizatora turnira ekipe Vršca u subotu.