•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

22.02.2017 /

Četvrta sportska konferencija održana u Beogradu

Četvrta uzastopna sportska konferencija u organizaciji KK Crvena zvezda mts i Evrolige, okupila je veliki broj eminentnih stručnjaka u oblasti marketinga i menadžmenta u sportu koji su podelili iskustva sa studentima.

U prostorijama Zvezdinog partnera hotela „Crowne Plaza" održan je sportski forum pod nazivom „Sport Conference 2017".

Sportska konferencija imala je za cilj da na jednom mestu okupi stručnjake iz oblasti menadžementa i marketinga u sportu koji bi kroz izlaganje i interaktivnu diskusiju preneli svoje iskustvo i deo znanja studentima koji su zainteresovani za ovu oblast.

Događaj je otvoren konferencijom za štampu, nakon koje je usledilo takmičenje u rešavanju studije slučaja pod nazivom „Case Study Challenge" . Veoma interesantno nadmetanje organizovao je KK Crvena zvezda u saradnji sa partnerom ''ViaTrucker''. Takmičari su imali zadatak da osmisle način na koji bi integrisali resurse KK Crvena zvezda u poslovanje ''ViaTrucker-a''. Timovi koji su učestvovali u takmičenju su „Lester", „Foncy", „ApaTim" i „Zaljubi se u futsal".

Nakon takmičenja usledilo je izlaganje Slobodana Brankovića koji je ispred Atletskog saveza Srbije polaznicima konferencije preneo svoja iskustva iz sporta, kako u takmičarskoj, tako i u menadžment oblasti. Slobodan je detaljnije uputio sve prisutne u sam proces organizovanja Evropskog atletskog prvenstva koje će se početkom marta održati u Beogradu.

U nastavku konferencije Goran Šašić, predstavnik Evrolige je dobio reč. Tema je bila "Evroligin Fajnal for” tokom koje su svi prisutni bili upoznati sa načinom organizovanja jednog ozbiljnog takmičenja kao što je završnica Evroliginog takmičenja.





Posle kraće pauze svi prisutni su imali priliku da od Branimira Lazića, Igora Jankovića, Nebojše Mandrape i Ruže Ilić čuju iskustva sa sjajno organizovanog Evropskog prvenstva u futsalu u ''Kombank areni''.

Takođe, olaznici konferencije su imali čast da od generalnog sekretara Vaterpolo saveza Srbije, Nemanje Marijana saznaju sve o organizaciji Evropskog prvenstva u vaterpolu, na kom je naša reprezentacija osvojila prvo mesto. Nemanja je polaznicima konferencije predstavio koliko je kompleksan proces organizovanja jednog ovakvog takmičenja u Kombank areni.

Pred sam kraj konferencije, usledila je panel diskusija na temu "Važnost društvenih mreža u promociji sportskih događaja”. U panel diskusiji su učestvovali Nebojša Mandrapa, Nemanja Marijan i Sonja Milićević. 

A za kraj ostavljeno je proglašenje pobednika studije slučaja koju je zadao ViaTrucker, partner KK Crvena zvezda. Tim koji je imao najbolje rešenje po mišljenju žirija je tim "Zaljubi se u futsal”.

Konferencija je i ove godine naišla na dobar odziv kod studenata, čemu je posvedočila sala popunjena do poslednjeg mesta tokom celog dana.

KK Crvena zvezda mts sa ponosom ističe da će se i u narednim godinama truditi da održi ovu lepu, sada već tradicionalnu manifestaciju. Edukacija mladih je uvek bila među prioritetnim zadacima kluba, baš kao i brojne društveno-odgovorne akcije koje KK Crvena zvezda mts uz podršku brojnih partnera uspešno organizuje.