•  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    89 : 78
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    86 : 74
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    103 : 84
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    77 : 100
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    100 : 89
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 67
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.45
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Brose Bamberg
VS
KK Crvena zvezda
23. Februar 2018.
20:45
1Crvena zvezda mts16/3
2Budućnost VOLI15/4
3Cedevita14/5
4Mornar12/7
5Partizan NIS10/9
6FMP9/10
7Zadar9/10
8Igokea7/12
9Petrol Olimpija 7/12
10Mega Bemaks6/13
11Cibona6/13
12MZT Skopje Aerodrom3/16






VESTI

06.07.2016 /

Crvena zvezda - Darušafaka na startu nove Evrolige

Evroliga objavila raspored odigravanja utakmicau novoj sezoni najelitnijeg evropskog takmičenja. Crvena zvezda Telekom otvara sezonu utakmicom sa Darušafakom u "Kombank Areni" 13.oktobra u 21 sat.
KK Crvena zvezda Telekom kao šampion ABA lige, saznao je u sredu u Barseloni raspored igranja utakmica u novoj sezoni Evrolige, koja će se igrati u novom formatu, 30 kola, nakon kojih će 8 prvoplasiranih timova igrati eliminacionu fazu. Crveno-beli će se predstaviti domaćoj publici već na startu takmičenja 13.oktobra u "Kombank Areni” protiv Darušafake. Interesantan je podatak, da takmičenje završavaju upravo protiv Darušafake u Istanbulu 7.aprila 2017 godine.

I pored činjenice da se igra po sistemu "svako sa svakim” žreb nije pravljen automatski, što praktično znači da crveno-beli neće nakon 1.kola i domaćinstva u utakmici sa Darušafakom, gostovati u 16.rundi istom rivalu. Takođe, ove godine, crveno-beli će u prema novom formatu, igrati više od jedne utakmice nedeljno u Evroligi, pa će tako nakon utakmice sa Barselonom 26.oktobra, dva dana kasnije gostovati Panatinaikosu u Atini. Sličnu situaciju izabranici trenera Radonjića imaće u 7 i 8.kolu (Brose u Nemačkoj i Armani u Beogradu) u 13 i 14.kolu (Olimpijakos u Atini i Real u Beogradu), takođe u 19 i 20.kolu (Laboral u Vitoriji i Panatinaikos u Beogradu), i konačno u 27 i 28.kolu (domaćinstvo protiv Olimpijakosa i gostovanje Barseloni dva dana kasnije)

EVROLIGA 2016-2017

1. KOLO: Crvena Zvezda - Darušafaka (13. oktobar, 21.00)
2. KOLO: Galatasaraj - Crvena Zvezda (21. oktobar, 19.00)
3. KOLO: Crvena Zvezda - Barselona (26. oktobar, 19.00)
4. KOLO: Panatinaikos - Crvena Zvezda (28. oktobar, 20.15)
5. KOLO: Crvena Zvezda - Laboral (4. novembar, 19.00)
6. KOLO: Uniks - Crvena Zvezda (10. novembar, 18.00)
7. KOLO: Bamberg - Crvena Zvezda (15. novembar, 20.00)
8. KOLO: Crvena Zvezda - Armani (17. novembar, 19.00)
9. KOLO: Efes - Crvena Zvezda (24. novembar, 19.00)
10. KOLO: Crvena Zvezda - Žalgiris (2. decembar, 19.00)
11. KOLO: Fenerbahče - Crvena Zvezda (8. decembar, 19.45)
12. KOLO: Crvena Zvezda - Makabi (15. decembar, 19.00)
13. KOLO: Olimpijakos - Zvezda (20. decembar, 20.00)
14. KOLO: Crvena Zvezda - Real (22. decembar, 19.00)
15. KOLO: Crvena Zvezda - CSKA (29. decembar, 19.00)

16. KOLO: Žalgiris - Crvena Zvezda (6. januar, 19.00)
17. KOLO: Crvena Zvezda - Fenerbahče (12. januar, 20.45)
18. KOLO: Makabi - Crvena Zvezda (19. januar, 20.05)
19. KOLO: Laboral - Crvena Zvezda (24. januar, 21.00)
20. KOLO: Crvena Zvezda - Panatinaikos (26. januar, 19.00) 
21. KOLO: Crvena Zvezda - Efes (3. februar, 20.45)
22. KOLO: CSKA - Crvena Zvezda (10. februar, 18.00)
23. KOLO: Crvena Zvezda - Galatasaraj (23. februar, 19.00)
24. KOLO: Crvena Zvezda - Bamberg (3. mart, 19.00)
25. KOLO: Real - Crvena Zvezda (9. mart, 21.00)
26. KOLO: Armani - Crvena Zvezda (16. mart, 20.00)
27. KOLO: Crvena Zvezda - Olimpijakos (22. mart, 19.00)
28. KOLO: Barselona - Crvena Zvezda (24. mart, 21.00)
29. KOLO: Crvena Zvezda - Uniks (31. mart, 19.00)
30. KOLO: Darušafaka - Crvena Zvezda (7. april, 19.00)

Nakon prvog dela, takmičenje nastavlja 8 prvoplasiranih klubova, koji će formirati 4 četvrtfinalna para koji će se boriti za završni turnir, čiji će domačin biti objavljen tokom jula.