•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Mornar
17. Novembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

23.05.2016 /

Crvena zvezda i Nastić sporazumno raskinuli ugovor

KK Crvena zvezda Telekom i centar Stefan Nastić sporazumno su u ponedeljak raskinuli ugovor.
Razlog za prekid saradnje su porodični razlozi Stefana Nastića, koji je tim povodom već otputovao u Severnu Ameriku.

Stefan Nastić je u Crvenu zvezdu stigao prošlog leta, kao centar koji je završio jedan od najprestižniih koledža u SAD, Stenford, a nakon sjajne sezone u kojoj je ubacivao 13 poena uz skoro 7 skokova, i igranja za Sakramento Kingse u Letnjoj NBA ligi, stigao je u Beograd, kao mladi reprezentativac Srbije za koju je nastupao na Mediteranskim igrama 2013.godine:

„Želim momcima i mojim dojučerašnjim saigračima puno sreće do kraja ove, i u predstojećim sezonama. Vreme u Crvenoj zvezdi pamtiću kao veliko iskustvo za mene, žao mi je što nisam bio u prilici da ostavim veći trag, ali nažalost, isprečile su se neke druge, porodične stvari koje moram da rešim. Puno sreće mojoj Crvenoj zvezdi!"

Stefan Nastić je u ABA ligi u meču 4.kola ubacio 16 poena protiv ekipe Tajfuna, a prosečno je ubacivao 7 poena uz 2 skoka, tokom učešća u regionalnom takmičenju.

Klub se ovim putem zahvaljuje Stefanu Nastiću, na svemu što je pružao u crveno-belom dresu u ovoj sezoni, i želi mu puno sreće u nastavku profesionalne karijere.