•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
AS Monaco
14. Novembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

22.04.2018 /

Crvena zvezda mts šampion kadetske lige Srbije!

Košarkaški Crvene zvezde mts osvojili su "Triglav kadetsku ligu Srbije" pošto su u finalu u Beogradu pobedili vršnjake Partizana rezultatom 83:74. Popović najefikasniji sa 20 poena i 10 skokova.
Kadetska selekcija KK Crvena zvezda mts osvojila je titulu prvaka Srbije pošto je u finalu "Triglav kadetske lige Srbije" u dvorani „Mega Factory" savladala ekipu Partizana sa 83:74 (21:24, 19:25, 16:12, 18:22)!

Crveno-beli su u finalu do nove titule došli potpuno zasluženo, jer su boljom igrom, u kojoj je učestvovao veliki broj igrača, vodili od samog starta, pa do kraja meča.

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde mts bio je Popović sa 20 poena, 10 skokova i 4 asistencije, Živanović je dodao 17, Manojlović je ubacio 14, Tomašević 13, Vasić 12 uz 6 asistencija.

Ekipa Crvene zvezde mts u ovom finalu vodila je praktično od početka do kraja, posle prvih 10 minuta bilo je 24:21, na kraju prvog poluvremena 49:40, a do osetnije prednosti, crveno-beli su stigli sredinom treće deonice (59:46). Ipak, nakon nekoliko brzopletih akcija i ishitrenih šuteva, rival se približio na 4 poena zaostatka, ali je taj nalet odbijen početkom poslednje deonice, kada je ekipa Slobodana Klipe povela sa 10 poena prednosti i ponovo preuzela kontrolu utakmice, koju je na kraju i mirno privela kraju.

Partizan NIS - Crvena zvezda mts 74:83 (21:24, 19:25, 16:12, 18:22)

Dvorana: "Mega Fektori"; Gledalaca: 600; Sudije: Ninković, Strika, Pešić

Partizan NIS: Stefanović 6, A. Sužnjev 1, B. Sužnjev 2, Mihailović 4, Dautović 2, Novaković 2, Karapandžić 21 (8sk, 7as, 7ul), Veljković, Dangubić, Gorunović, Tanasković 18 (11sk, 7il, 4bl), Brekić 18 (12sk). 

Crvena zvezda mts: Denić, Bošnjak, Kolarić, Mašić 3 (4as, 4il), Manojlović 14 (5sk), Gudurić, Vasić 12 (5sk, 6as), Popović 20 (10sk, 4as), Joksimović 4, Tomašević 13 (4sk, 5as), Dimitrijević, Živanović 17. 

U finalnoj utakmici prevagu su odneli odličan šut za dva poena (36-20), veliki broj asistencija (23), 9 trojki iz 23 pokušaja, čime je kompenzovan znatno bolji skok rivala (42-31), koji je u finalu ubacio samo jednu trojku uz 20 pokušaja.

Kadeti KK Crvena zvezda mts su novi šampioni Srbije!