•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
AS Monaco
14. Novembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

05.07.2018 /

Crvena zvezda u grupi A Evrokupa

KK Crvena zvezda mts dobio je svoje rivale u grupnoj fazi Evrokupa. Kao nosilac grupe A crveno-beli će za protivnike imati Galatasaraj, Breša, Ulm, Andora i Monako.
Izuzetne partije u evropskim takmičenjima u godinama za nama povlastili su Crvenu zvezdu da bude u prvom šeširu žreba za grupnu fazu Evrokupa. Crveno-beli su bili povlašćeni, ali su dobili izrazito kvalitetne rivale sa dugogodišnjim iskustvom takmičenja u najjačim evropskim takmičenjima. 

Nakon žreba koji je održan u Barseloni poznato je da će u sezoni 2018/2019 Crvena zvezda mts nastupati u grupi A Evrokupa, a rivali će im biti Galatasaraj, Breša, Ulm, Andora i Monako.

''Naši veoma uspešni nastupi u prethodnih pet sezona u Evroligi doneli su nam privilegiju da budemo u prvom šeširu za žreb Evrokupa. Rivali koje smo dobili na žrebu su veoma interesantni i atraktivni pa nema sumnje da će naši navijači i naredne sezone imati privilegiju da gledaju veoma kvalitetnu košarku. U početnoj smo fazi priprema za narednu sezonu, želimo da oformimo konkurentan tim za nastupe na svim frontovima. Uz podršku navijača koji su prethodnih sezona pokazali svoju privrženost klubu, možemo da obećamo da ćemo dati sve od sebe da na najbolji način predstavljamo Crvenu zvezdu u Evrokupu u kom je kvalitet ekipa, čini se, nikada veći'', istakao je direktor Crvene zvezde mts Filip Sunturlić.