•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Baskonia Vitoria
23. Novembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

06.02.2016 /

Crveno-beli stigli u Laktaše

Košarkaši Crvene zvezde Telekom doputovali su u subotu u popodnevnim časovima u Laktaše, gde ih u nedelju očekuje meč 23.kola ABA lige jtd, protiv ekipe domaćina Igokee.
Crveno-beli se nalaze u žestokom ritmu utakmicu, paralelno igrajući završnicu regionalnog takmičenja i TOP 16 fazu Evrolige (skor 3-3) pa tako i ne čudi podatak, da su u Beogradu, po povratku iz Istanbula odradili jedan trening,i u subotu odmah krenuli ka Republici Srpskoj. 
Tamo ih očekuje važan meč protiv tima, koji je pobedio u "Pioniru", i koji se grčevito bori za opstanak u regionalnom takmičenju. Iz svih navedenih razloga, trener crveno-belih Dejan Radonjić očekuje težak meč u nedelju popodne:

"Očekuje nas meč protiv Igokee, ekipe koja je značajno promenila svoj igrački sastav, u međuvremenu i trenera, u odnosu na utakmicu u "Pioniru" u kojoj su nas pobedili. U poslednjih nekoliko kola, Igokea igra dobro, i nalazi se na korak od opstanka u ligi. Mi se sa druge strane nalazimo u već dobro poznatom ritmu, od povratka iz Istanbula, praktično smo izgubili pola dana u putu, a od utakmice sa Darušafakom nije prošlo mnogo vremena. Ipak, bez obzira na sve, želimo da dođemo do novih bodova" rekao je trener Radpnjić.

Ekipa koju sa klupe predvodi Srđan Bajić u prethodne tri runde zabeležila je dve vrlo vredne pobede protiv Sutjeske u Nikšiću i Cibone u Laktašima. Ekipa je tokom sezone pretrpela značajne igračke promene, a samo četvorica igrača odigrali su preko 20 mečeva (Radivojević, KOmatina, Milošević i Pešaković).

Sa druge strane, crveno-beli će u Laktašima igrati u kompletnom sastavu, Miler se oporavio od virusa, svi ostali će biti na raspolaganju treneru Radonjiću, za utakmicu koja se igra u nedelju od 17 časova.

Nardeni meč crveno-beli igraju u četvrtak od 20 sati u EL protiv Cedevite, dok u regionalnom takmičenju u 24.kolu, u istom terminu, u nedelju od 17 sati dočekuju ekipu Sutjeske.