•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Mornar
17. Novembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

09.12.2017 /

Enis novo pojačanje Crvene zvezde

Košarkaški klub Crvena zvezda mts postao je jači za kanadskog beka Dilana Enisa. Dosadašnji igrač Mega Bemax-a potpisao je sa crveno-belima ugovor na dve i po godine.
Košarkaški klub Crvena zvezda mts pojačao je bekovsku liniju. Nova akvizicija crveno-belih je Dilan Enis (25, 188) koji sa mnogo uspeha nastupao za ekipu Mega Bemax-a u dosadašnjem toku sezone. 

Kanadski bek jamajčanskog porekla je nakon okončanja studija na koledžu Oregon sa kojim je stigao i do F4 NCAA kao jedan od najboljih igrača tog programa, stigao u Megu čiji je bio lider u dosadašnjem toku ABA lige. On je prosečno postizao 17.9 poena, uz 5.5 asistencija, 4.4 skoka i 2.3 asistencije. Trebalo bi istaći i da je Enis trenutno šesti najkorsniji igrač regionalnog takmičenja sa prosečnim indeksom korisnosti 19.27.

Neposredno pre toga, na letnjoj ligi NBA nastupao je za ekipe Oklahomu i Golden Stejt.

Enis je sa ekipom sa Malog Kalemegdana potpisao ugovor na dve i po godine i staviće se na raspolaganje treneru Dušana Alimpijeviću po završetku tekućeg kola ABA lige.  



E