•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Germani Brescia Leonessa
12. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






VESTI

13.05.2018 /

I pioniri najbolji u Srbiji!

Pioniri KK Crvena zvezda mts osvojili su prvenstvo Srbije nakon pobede nad Mladosti iz Zemuna rezultatom 86:71. Na taj način crveno-beli su objedinili trofeje u pionirskoj, kadetskoj i juniorskoj konkurenciji i potvrdili apsolutnu dominaciju kada su u pitanju mlađe kategorije.
Pioniri Crvene zvezde mts prvaci su Srbije za sezonu 2017/2018!

Na taj način klub sa Malog Kalemegdana objedinio je titule državnog prvaka u pionirskoj, kadetskoj i juniorskoj konkurenciji. Još jednom je na delu pokazan izvanredan rad menadžmenta i trenera Crvene zvezde i da crveno-beli u mlađim kategorijama u Srbiji drže apsolutni primat.

Finalni turnir održan je u dvorani ''Mega Factory'', a crveno-beli su do finala došli savladavši Partizan rezultatom 79:59, a potom i ekipu Mega Banjica 72:68. U finalu ih je čekao sastav Mladosti iz Zemuna.

Crveno-beli nisu pokazali igru iz prethodne dve utakmice u uvodnih 20 minuta pa su Zemunci na veliki odmor otišli sa vođstvom od osam poena (35:43). Međutim, Zvezda je u trećoj deonici zasijala punim sjajem. Serijom 16:0 crveno-beli su apsolutno preuzeli kontrolu nad utakmicom, u trećem periodu ubacili čak 32 poena i nezadrživo jurišali ka trofeju.

Ozbiljnim pristupom i kvalitetnom odbranom koračali su do cilja i na kraju sasvim zasluženo podigli trofej. Slavila je Crvena zvezda rezultatom 86:71, a blistao je Filip Branković koji je meč završio sa čak 25 poena. 


Crvena zvezda mts: Korlat, Arsović, Stankić, Živanović 2, Miletić 17, Dobrić 13, Marković, Vukas 14 (11 skokova, 8 asistencija), Topalović 11 (10 skokova), Bulić 4, Savić, Branković 25.