•  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    58 : 92
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    89 : 78
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    86 : 74
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    103 : 84
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    77 : 100
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    100 : 89
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 67
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.45
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
Brose Bamberg
VS
KK Crvena zvezda
23. Februar 2018.
20:45
1Crvena zvezda mts16/3
2Budućnost VOLI15/4
3Cedevita14/5
4Mornar12/7
5Partizan NIS10/9
6FMP9/10
7Zadar9/10
8Igokea7/12
9Petrol Olimpija 7/12
10Mega Bemaks6/13
11Cibona6/13
12MZT Skopje Aerodrom3/16






IZVEŠTAJI

  

"Presek stanja nakon drugih mesec dana akcije "Doniraj i dominiraj”

(Izveštaj KK Crvena zvezda mts nakon drugog meseca akcije za period od 27.06 do 26.07.2017)


Akcija "Doniraj i dominiraj” koja  je nastala 26. maja 2017. godine kao želja naših navijača da na najdirektniji način pomognu klubu, i u drugih mesec dana je dala rezultate, i prikupljena su, ponovo značajna sredstva. 


Klub raduje činjenica, da su uplate i u drugom mesecu pristigle sa gotovo svih kontinenata, a naši navijači se svakodnevno javljaju sa željom da se priključe porodici donatora i budućih članova.

Kao što je i najavljeno, svakog meseca će biti objavljen presek stanja o prikupljenim sredstvima i kako su ona utrošena, kao što je urađeno i u prvom izveštaju. U periodu od 27. juna 2017. god. do 26.jula 2017.godine kroz akciju "Doniraj i dominiraj” prikupljen je iznos od 317.738,00  dinara; 1857,25 evra; 1024 US dolara i 2210 švajcarskih franaka.


Novac prikupljen u akciji "Doniraj i dominiraj” za navedeni period od 27.06.2017.godine do 26.07.2017.godine  iskorišćen je za regulisanje sledećih obaveza:

  • Košarkaški savez Srbije 169.704,00 dinara
  • Košarkaška liga Srbije 250.000 dinara
  • Prevoznik "Lasta” 200.000 dinara

  • Medisport (bandaže) 200.000 dinara
  • Knjigovodstvena agencija 66.000 dinara


KK Crvena zvezda mts se još jednom zahvaljuje svim navijačima i poziva ih da kupovinom sezonskih i dnevnih ulaznica, doniranjem ili kupovinom u našem Fan Storu omasove akciju "doniraj i dominiraj” i tako direktno učestvuju u radu i uspesima kluba.

KK Crvena zvezda mts




"Presek stanja nakon prvih mesec dana akcije "Doniraj i dominiraj”


(Izveštaj KK Crvena zvezda mts nakon prvih mesec dana akcije)
 
Akcija "Doniraj i dominiraj” je nastala 26. maja 2017. godine kao plod želje naših navijača da na najdirektniji način pomognu klubu, i u prvih mesec dana je već dala rezultate, i prikupljena su, za naše prilike značajna sredstva. 

Klub posebno raduje činjenica, da su uplate pristigle sa gotovo svih kontinenata, a naši navijači se svakodnevno javljaju sa željom da se priključe porodici donatora i budućih članova.
 
Javnost je upoznata da su navijači u prvih 20 dana kupili  preko 1.600 sezonskih ulaznica i tako uz novac iz akcije "Doniraj i dominiraj” obezbedili značajna sredstva za redovno funkcionisanje kluba. Ovaj sjajan odziv navijača i simpatizera našeg kluba je potvrda da je KK Crvena zvezda mts svojim sistemom, i načinom rada stekla veliko poverenje zvezdaške javnosti.
 
Na Skupštini kluba održanoj 26.juna ove godine, iznet je koncept povezivanja akcije "Doniraj i dominiraj” sa članskim kartama. Želja kluba je da svi donatori postanu i članovi. Važno je istaći, da vlasnici sezonskih karata ujedno dobijaju i članske karte. Na ovaj nacin KK Crvena zvezda mts želi da proširi porodicu članova i ojača instituciju članstva. 

I na tom "polju" možemo da se pohvalimo podatkom, da smo za samo mesec dana kroz akciju "Doniraj i dominiraj” i prodaju sezonskih ulaznica dobili preko 2.000 članova kluba.
 
Kao što je i najavljeno, svakog meseca će biti objavljen presek stanja o prikupljenim sredstvima i kako su ona utrošena. 
U periodu od 26. maja 2017. god. do 26.juna 2017.godine kroz akciju "Doniraj i dominiraj” prikupljen je iznos od: 1.668.509 dinara; 5.385,08 eura; 312,87 USD; i 150 CHF.  

Kada se na ovo dodaju prihodi od prodaje sezonskih ulaznica, dolazi se do značajne sume koju su navijači obezbedili klubu i pokazali da imaju poverenje u sve ono što smo zajedno sa njima gradili godinama.
 
Novac prikupljen u akciji "Doniraj i dominiraj” za navedeni period  iskorišćen je za regulisanje sledećih obaveza:

- Dvorana "Aleksandar Nikolić":  1.080.000. (zakup dvorane)  
- "Fazi” : 848.680,00 din (plaćanje rate za novi semafor u Beogradskoj Areni)
- Prevoznik "Lasta": 100.000 dinara (prevoz ekipe)
- "Atlas Bolnica": 113.000 dinara (medicinska nega za povređene igrače)
- "Medisport" : 200.000 dinara (sredstva za bandažiranje igrača) 
- "Džambo Travel": 200.000 dinara (avio karte)



što ukupno iznosi: 2.541.680,00 dinara

Ovim putem navijači su najdirektnije pomogli klubu, ali je daleko važnije, što su još jednom pokazali, da cene sve što je KK Crvena zvezda mts postigla i izgradila u proteklim sezonama.
 
KK Crvena zvezda mts se još jednom zahvaljuje svim navijačima i poziva ih da kupovinom sezonskih i dnevnih ulaznica, doniranjem ili kupovinom u našem Fan Store-u omasove akciju "doniraj i dominiraj” i tako direktno učestvuju u radu i uspesima kluba.

KK Crvena zvezda mts