•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    106 : 101
    Mar 30, Sat 13.21
  •  
    PAR   CZV
    70 : 67
    Apr 1, Mon 09.31
  •  
    CZV   BUD
    91 : 72
    Apr 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    107 : 69
    Apr 14, Sun 19.00
  •  
    BUD   CZV
    80 : 72
    Apr 17, Wed 19.00
  •  
    BUD   CZV
    84 : 80
    Apr 19, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    97 : 54
    Apr 22, Mon 19.00
  •  
    CZV   DUN
    101 : 60
    Apr 27, Sat 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    68 : 82
    May 1, Wed 19.00
  •  
    CZV   FMP
    82 : 65
    May 4, Sat 17.00
  •  
    CZV   BGD
    82 : 50
    May 8, Wed 19.00
  •  
    BOR   CZV
    67 : 77
    May 11, Sat 20.00
  •  
    DUN   CZV
    65 : 91
    May 15, Wed 20.00
  •  
    CZV   ZLA
    83 : 57
    May 18, Sat 17.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

20.04.2019 /

Juniori Crvene zvezde u finalu F8!

Pobeda juniora Crvene zvezde mts nad Megom 73:66 i plasman u finale završnog turnira. Tomašević ubacio 21 poen. U finalu sa Partizanom (dvorana u Železniku) u nedelju od 14.30 časova.

Juniorska ekipa Crvene zvezde mts plasirala se u finale ovogodišnjeg prvenstva Srbije pošto je u drugom polufinalu savladala ekipu Mege 73:66 i tako se revanširala tom timu za poraz u finalu "ANGT" turnira u Železniku pred dva meseca.

Najefikasniji kod crveno-belih koji će se u finalu sastati sa ekipom Partizana bio je Tomašević sa 21.ubačenim poenom.

Pred oko 300 gledalaca tok utakmice umnogome je odredila serija Crvene zvezde od 11:0. Tu prednost crveno-beli su praktično održavali ceo meč, čak vodili I 15 poena prednosti, dok bi ekipa iz Sremeske Mitrovice prilazila u par navrata na zaostatk od 8 poena, ali to je bilo sve, pa je ekipa koju vode Slobodan Klipa I Bojan Đerić stigla do  prilike da brani titulu koju je osvojila prošle sezone upravo protiv Mege košem Paunovića u poslednjoj sekundi. 

Crvena zvezda mts - Mega Bemaks 73:66 (22:14, 20:15, 15:15, 16:22)



Najbolji kod crveno-belih je bio Bojan Tomašević sa 21 poenom i šest skokova. Nemanja Popović je bio dobar sa 13 poena i pet uhvaćenih lopti, dok su po 10 poena ubacili Stevan Karapandžić (7as) i Lazar Vasić (7sk). Aleksandar Langović je sa druge strane ostvario dabl-dabl učinak, a upisao je 23 poena i 10 skokova.

Crvena zvezda mts: Uskoković, Pavićević 5, Karapandžić 10 (7as), Popović 13 (5sk), Manojlović 4 (5sk), Radosavljević 4 (5sk), Vasić 10 (7sk), Mašić 4, Dobrašinović, Tomašević 21 (6sk), Čojbašić 2, Blagojević. 

Veliko finale igra se u nedelju od 14.30 časova u dvorani u Železniku, dok se od 12 časova u borbi za treče mesto sastaju Mega I Borac.