•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

02.06.2017 /

Juniori sigurni u četvrtfinalu!

Juniorski tim KK Crvena zvezda mts plasirao se u polufinale juniorskog prvenstva nakon pobede nad vršnjacima iz Vojvodine, rezultatom 92:72 (23:14,21:17,23:16,25:25).
Meč je odigran u dvorani u Železniku, a crveno-beli su kontrolisali igru i rezultat od samog starta utakmice koju su "otvorili" rezultatom 8:0.
 
Ekipa Vojvodine samo je jedom sredinom druge četvrtine zapretila i prišla na zaostatak od 6 poena, ali su crveno-beli pojačavali ritam i povećavali razliku.
 
Ni u drugom poluvremenu nije viđena drugačija slika, izabranici Slobodana Klipe, nakon 44:31 u prvih 4 minuta drugog poluvremena napravili su seriju 8:2 i primorali trenera gostujuće ekipe da zatraži tajm aut pri rezultatu 52:33. Treću deonicu prošlogodišnji finalisti turnira su dobili rezultatom 23:16, a do kraja meča trener Klipa je čestim izmenama ravnomerno podelio minutažu i odmarao igrače pred polufinalnu utakmicu. Na kraju meča pred 200 gledalaca rezultat je bio 92:72.
 
KK Crvena zvezda mts: Rebić 4,Uskoković 16,Paunović 10,Radaković 2,Bubanja,Momirov 8, V.Đorđević 13, Simović 10, S.Đorđević 14,Ćorović 11,Lakić,Živanović 4.
 
Crveno-beli će u subotu u drugom polufinalu od 16 časova igrati sa pobednikom duela Partizan - Žarkovo, dok u prvom polufinalu igraju Mega Bemax i Dynamic (13.30).