•  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    80 : 55
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    111 : 56
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    69 : 85
    Jun 3, Sat 20.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

02.06.2017 /

Juniori sigurni u četvrtfinalu!

Juniorski tim KK Crvena zvezda mts plasirao se u polufinale juniorskog prvenstva nakon pobede nad vršnjacima iz Vojvodine, rezultatom 92:72 (23:14,21:17,23:16,25:25).
Meč je odigran u dvorani u Železniku, a crveno-beli su kontrolisali igru i rezultat od samog starta utakmice koju su "otvorili" rezultatom 8:0.
 
Ekipa Vojvodine samo je jedom sredinom druge četvrtine zapretila i prišla na zaostatak od 6 poena, ali su crveno-beli pojačavali ritam i povećavali razliku.
 
Ni u drugom poluvremenu nije viđena drugačija slika, izabranici Slobodana Klipe, nakon 44:31 u prvih 4 minuta drugog poluvremena napravili su seriju 8:2 i primorali trenera gostujuće ekipe da zatraži tajm aut pri rezultatu 52:33. Treću deonicu prošlogodišnji finalisti turnira su dobili rezultatom 23:16, a do kraja meča trener Klipa je čestim izmenama ravnomerno podelio minutažu i odmarao igrače pred polufinalnu utakmicu. Na kraju meča pred 200 gledalaca rezultat je bio 92:72.
 
KK Crvena zvezda mts: Rebić 4,Uskoković 16,Paunović 10,Radaković 2,Bubanja,Momirov 8, V.Đorđević 13, Simović 10, S.Đorđević 14,Ćorović 11,Lakić,Živanović 4.
 
Crveno-beli će u subotu u drugom polufinalu od 16 časova igrati sa pobednikom duela Partizan - Žarkovo, dok u prvom polufinalu igraju Mega Bemax i Dynamic (13.30).