•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

16.09.2016 /

Kadeti i juniori KKCZ - novi timovi i stari ciljevi

Juniorski kadetski timovi KK Crvena zvezda mts u izmenjenim sastavima ulaze u novu sezonu, koja startuje početkom oktora 2016.godine

Košarkaški klub Crvena zvezda mts u novu sezonu što se tiče mlađih selekcija, ulazi sa novim snagama, ali i starim ambicijama.

Obe selekcije u dva starosne kategorije (kadeti i junior) doveli su pojačanja i igrače koji će se u budućnosti boriti za dres seniorskog timaKK Crvena zvezda mts.

U juniorskoj selekciji (igrači godište 1999 i mlađi) tokom leta pristupnice za naš klub potpisali su: Lazar Živanović (Real Madrid), Sergej Malešević (KK Vizura), Ranko Simović (KK Mladost Čačak), Petar Raičković (KK Mega Leks) i Dušan Bubanja (KK Vizura)

Novi trener juniora KK Crvena zvezda od ovog leta je Branko Maksimović

Juniori 2016/2017

Ime i prezime

Pozicija

Visina

4.

Petar Rebić

1

190 cm

5.

Aleksa Uskoković

1

186 cm

6.

Lazar Živanović

1

196 cm

7.

Sergej Malešević

1

198 cm

8.

Filip Karanović

1

184 cm

9.

Stefan Momirov

2

192 cm

10.

Ranko Simović

2/3

198 cm

11.

Miloš Stajčić

4

201 cm

12.

Stefan Đorđević

4/5

206 cm

13.

Vuk Đorđević

4/5

201 cm

14.

Srećko Gašić

5

206 cm

15.

Petar Raičković

5

204 cm

16.

Dušan Bubanja

5

203 cm

Trener: Branko Maksimović

Kadete KK Crvena zvezda i dalje će predvoti mladi trener Stevan Mijović, a i ova selekcija dobila je pojačanja tokom leta. Novi članovi tima su Uroš Isailović (stigao iz KK Partizan NIS), Luka Jovanović (KK Foka Kragujevac), Arijan Lakić (KK Sava), Đorđe Pustahija (KK Vizura), Veljko Radaković (KK Vojvodina Novi Sad) i Aleksa Ilić (KK Zemun).

Kadeti 2016/2017

1.

Nikola Blašković

1

170 cm

2.

Lazar Vasić

1

185 cm

3.

Vukašin Mašić

1

174 cm

4.

Nikola Stojilković

2

185 cm

5.

Luka Jovanović

2

200 cm

6.

Zoran Paunović

2/3

191 cm

7.

Arijan Lakić

2/3

203 cm

8.

Đorđe Pustahija

3

198 cm

9.

Matija Gudurić

3

193 cm

10.

Uroš Isailović

3

200 CM

11.

Žarko Popović

3/4

190 cm

12.

Bojan Tomašević

4

194 cm

13.

Veljko Radaković

4

203 cm

14.

Aleksa Ilić

4

201 cm

15.

Darko Kolarić

5

201 cm

Trener : Stevan Mijović

Domaći šampionat za obe selekcije startuje početkom oktobra, a na zvaničnom portalu kluba, biće naknadno objavljeni i rasporedi odigravanja utakmica svih mlađih selekcija KK Crvena zvezda mts.