•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Mar 2, Sat 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    - : -
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    Mar 16, Sat 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
KK Partizan
02. Mart 2019.
18:00
1Crvena zvezda mts17/1
2Cedevita13/5
3Budućnost VOLI12/5
4Partizan NIS12/6
5Mega Bemax9/9
6FMP8/10
7Cibona7/11
8Mornar 7/10
9Igokea6/12
10Zadar6/12
11Petrol Olimpija5/13
12Krka5/13






Kalendar




Septembar
28
20.00
Pet
KK Crvena zvezda mts : Cibona
Ticketing
Oktobar
07
19.00
Ned
Budućnost VOLI : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Oktobar
13
17.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Krka
Ticketing
Oktobar
20
21.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Igokea
Ticketing
Oktobar
27
18.30
Sub
FMP : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Novembar
03
21.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Cedevita
Ticketing
Novembar
10
17.00
Sub
Petrol Olimpija : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Novembar
17
19.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Mornar
Ticketing
Novembar
24
19.00
Sub
Partizan NIS : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
09
19.00
Ned
KK Crvena zvezda mts : Zadar
Ticketing
Decembar
15
19.00
Sub
Mega Bemax : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
22
17.00
Sub
Cibona : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
30
19.00
Ned
KK Crvena zvezda mts : Budućnost VOLI
Ticketing
Januar
04
18.00
Pet
Krka : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Februar
02
19.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Petrol Olimpija
Ticketing
Februar
09
19.00
Sub
KK Mornar Bar : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Mart
02
18.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : KK Partizan
Ticketing
Mart
09
17.00
Sub
KK Zadar : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Mart
16
19.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : KK Mega Bemax
Ticketing