•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Germani Brescia Leonessa
12. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






Kalendar




Septembar
28
20.00
Pet
KK Crvena zvezda mts : Cibona
Ticketing
Oktobar
07
19.00
Ned
Budućnost VOLI : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Oktobar
13
17.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Krka
Ticketing
Oktobar
20
21.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Igokea
Ticketing
Oktobar
27
18.30
Sub
FMP : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Novembar
03
21.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Cedevita
Ticketing
Novembar
10
17.00
Sub
Petrol Olimpija : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Novembar
17
19.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Mornar
Ticketing
Novembar
24
19.00
Sub
Partizan NIS : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
09
19.00
Ned
KK Crvena zvezda mts : Zadar
Ticketing
Decembar
15
19.00
Sub
Mega Bemax : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
22
17.00
Sub
Cibona : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
30
19.00
Ned
KK Crvena zvezda mts : Budućnost VOLI
Ticketing