•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    - : -
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    - : -
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    - : -
    Nov 3, Sat 19.00
  •  
    ULM   CZV
    - : -
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    - : -
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    - : -
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Germani Brescia Leonessa
VS
KK Crvena zvezda mts
24. Oktobar 2018.
20:30
1Crvena zvezda mts3/0
2Mega Bemax3/0
3Petrol Olimpija2/1
4Budućnost VOLI2/1
5Partizan NIS2/1
6FMP2/1
7Cedevita
1/2
8Igokea1/2
9Mornar1/2
10Krka1/2
11Cibona0/3
12Zadar0/3






Kalendar




Septembar
28
20.00
Pet
KK Crvena zvezda mts : Cibona
Ticketing
Oktobar
07
19.00
Ned
Budućnost VOLI : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Oktobar
13
17.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Krka
Ticketing
Oktobar
20
21.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Igokea
Ticketing
Oktobar
27
18.30
Sub
FMP : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Novembar
03
19.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Cedevita
Ticketing
Novembar
10
17.00
Sub
Petrol Olimpija : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Novembar
17
19.00
Sub
KK Crvena zvezda mts : Mornar
Ticketing
Novembar
24
19.00
Sub
Partizan NIS : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
09
19.00
Ned
KK Crvena zvezda mts : Zadar
Ticketing
Decembar
15
19.00
Sub
Mega Bemax : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
22
17.00
Sub
Cibona : KK Crvena zvezda mts
Ticketing
Decembar
30
19.00
Ned
KK Crvena zvezda mts : Budućnost VOLI
Ticketing