•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    - : -
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    - : -
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    - : -
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Nov 2, Thu 19.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    - : -
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    - : -
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    - : -
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    - : -
    Nov 17, Fri 20.00
Khimki Moscow region
VS
KK Crvena zvezda mts
24. Oktobar 2017.
18:30
1Crvena zvezda mts3/1
2Budućnost VOLI3/1
3FMP2/2
4Cedevita2/2
5Mega Bemax2/2
6Partizan NIS
2/2
7Cibona2/2
8Igokea2/2
9Petrol Olimpija2/2
10MZT Skopje Aerodrom2/2
11Zadar
1/3
12Mornar1/3






VESTI

19.04.2017 /

KLS - Crveno beli kreću iz Subotice

U petak počinje novo izdanje košarkaške Superlige Srbije. Ekipa Crvene zvezde mts prvi meč igra u petak od 19 časova protiv ekipe Spartaka u Subotici.
Košarkaši Crvene zvezde mts nakon osvajanja ABA lige, i kraćeg odmora nastavili su početkom nedelje pripreme za finiš sezone, i početak košarkaške Superlige Srbije.

Za branioca titule, crveno-bele poslednje takmičenje u sezoni startuje u petak utakmicom u Subotici.

Meč 1.kola Spartak – Crvena zvezda mts igra se 21.04.2017.godine sa početkom u 19 časova u dvorani „Dudova šuma".

Već u drugom kolu crveno-beli će biti domaćini ekipi Partizan NIS, u trećem sledi gostovanje u Železniku.

Kompletan raspored KK Crvena zvezda mts u Superligi:

1.kolo Spartak – Crvena zvezda (21.04)
2.kolo Crvena zvezda mts – Partizan NIS (25.04)
3.kolo FMP – Crvena zvezda mts (29.04)
4.kolo Crvena zvezda mts – Mega Leks (03.05)
5.kolo Vršac – Crvena zvezda mts (06.05)
6.kolo Borac – Crvena zvezda mts (09.05)
7.kolo Crvena zvezda mts – Dynamic (12.05)
8.kolo Crvena zvezda mts – Spartak (15.05)
9.kolo Partizan NIS – Crvena zvezda mts (19.05)
10.kolo Crvena zvezda mts – FMP (22.05)
11.kolo Mega Leks – Crvena zvezda mts (25.05)
12.kolo Crvena zvezda mts – Vršac (28.05)
13.kolo Crvena zvezda mts – Borac (31.05)
14.kolo Dynamic – Crvena zvezda mts (03.06)

Nakon prve faze, sledi plej of u kome će učestvovati četiri prvoplasirana tima na tabeli.