•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Baskonia Vitoria
23. Novembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

20.07.2016 /

Kuzmić: "Zvezda je ogroman izazov i motiv"

Ognjen Kuzmić, novi centar Crvene zvezde, u intervjuu za klupski sajt, iznosi očekivanja od igranja u crveno-belom dresu, atmosferi koju prave navijači našeg kluba, napornoj sezoni koja očekuje prvi tim...
Povremeni reprezentativac Srbije i bivši igrač Golden Stejta, Unikahe, Huventuda, Panatinaikosa...Ognjen Kuzmić, potpisao je u utorak trogodišnji ugovor sa KK Crvena zvezda, i tako pojačao konkurenciju na centarskoj poziciji među crveno-belima.

Ovaj 26 godišnji momak iz Doboja, vezao je, svoju budućnost za šampiona ABA lige i KLS, što se vidi i po činjenici da je potpisao višegodišnji ugovor, i pored dobrih nastupa na letnjoj ligi u NBA.

U prvom intervju kao novog igrača Crvene zvezde, Ognjen Kuzmić, kaže da je igranje u crveno-belom dresu ogromna privilegija za njega, ali i pravi potez u ovom trenutku za njegovu karijeru :

"Dolazak u Crvenu zvezdu je pravi potez za mene, posle svega što sam prošao u svojoj igračkoj karijeri. Očekujem da će biti dobro i za Crvenu zvezdu i za mene, da ćemo praviti dobre rezultate, ali i da ću pružati dobre igre u crveno-belom dresu i napredovati kao igrač".

Naredne sezone crveno-bele očekuje veliki broj utakmica, i borba za trofeje u ABA, KLS ligi i nacionalnom kupu, takođe i veliki broj mečeva u novom formatu Evrlige. Kuzmić je svestan da će sezona biti izuzetno naporna,ali igranje u Crvenoj zvezdi predstavlja ogroman izazov, i posebno zadovoljstvo za 214 centimetara visokog momka iz Doboja, koji je "osetio" atmosferu pune "Kombank Arene":

"Biće veliki izazov za mene i za celu ekipu. Po prvi put ću odigrati ovoliki broj utakmica, koliko sam računao preko 80 minimum, ali sa druge strane, igrati za Crvenu zvezdu u onakvom ambijentu, a osetio sam ga prošle sezone, igrajući Evroligu za Panatinaikos u "Kombank Areni"...Biću spreman"

Na kraju, Ognjen je i izneo svoja očekivanja od Crvene zvezde i poručio navijačima:

"Očekivanja su velika, zna se šta sa sobom nosi igranje u Crvenoj zvezdi, klubu koji je najveći, ne samo u Srbiji nego u celom regionu. Navijačima samo želim da poručim da veruju u mene, da me podržavaju, verujem da mogu da pomognem timu da zajednički ostvarimo ciljeve, a na meni je da se velikim radom, kao što sam i do sada radio u svojoj karijeri, izborim za svoje mesto i minute i pomognem Crvenoj zvezdi da pobeđuje", rekao je Kuzmić, novi centar crveno-belih.