Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

24.06.2019 /

Lazić: Nije bilo dileme, razmišljao sam sekundu

Kapiten KK Crvena zvezde mts potpisao je novi trogodišnji ugovor sa crveno-belima. Prema sopstvenom priznanju Branko Lazić ni jednog momenta se nije dvoumio.
KK Crvena zvezda obogatio je trofejnu klupsku vitrinu sa još tri trofeja. Nedavno je osvojena peta uzastopna titula šampiona Srbije, pre toga i četvrti trofej ABA lige, kao i Superkup regionalnog takmičenja. Svi ovi trofeji vezuju se za jedno ime, a to je kapiten crveno-belih Branko Lazić. U prethodnih osam godina oborio je mnogo rekorde, a godine koje dolaze doneće i nove koji će se teško oboriti. Lazić je u klupskim prostorijama u ponedeljak potpisao novi trogodišnji ugovor, a da li je bilo i kakve dileme oko toga:

’’Ne, razmišljao sam jednu sekundu’’, rekao je kratko, ponosno i efektno kapiten Crvene zvezde i istinski lider generacija kluba sa Malog Kalemegdana koje su ispisvale istoriju. 

Naviknut na uspehe, ali svestan da je svaki od 14 osvojenih trofeja crveno-belih bio plod ogromnog rada govorio je o očekivanjima za narednu sezonu: 

’’Očekivanja su najviša moguća, ali sa druge strane sigurno da nam sledi formiranje ekipe, period privikavanja i pripreme. Cilj je da se na najbolji mogući način pripremimo, baš kao što smo uradili i prethodne sezone. Sada će biti u toliko drugačije jer igramo Evroligu, više utakmica, ali očekujemo da na domaćem terenu imamo veliku podršku navijača i da u najjačem evropskom takmičenju nastavimo gde smo stali pretprošle godine’’, istakao je Lazić.

Pred ’’ministrom odbrane’’ su još tri godine ugovora i još mnogo utakmica.

’’Kada se okonča ovaj ugovor dolazimo na 11 godina i to je već ozbiljan broj, ali razmišljaćemo o tome za tri godine. Sada se koncentrišemo na početak nove sezone’’, zaključio je Branko Lazić.