•  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    - : -
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    - : -
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

15.03.2017 /

Lazić: ''Sve zasluge idu timu'' (VIDEO)

Navijači Crvene zvezde mts bili su gotovo jednoglasni u izboru za najboljeg igrača februara meseca i odlučili da je to Branko Lazić. On je, kao i uvek skromno, istakao da sve zasluge idu timu, a ne njemu kao pojedincu.
Crvena zvezda mts nastavlja sa lepom tradicijom da navijači putem društvenih mreža glasaju za najboljeg igrača meseca. Podsetimo da je u januaru to priznanje, u tesnoj završnici, dobio Ognjen Kuzmić koji je bio i najbolji igrač u izboru Evrolige za prvi mesec u godini. Za februar, navijači su bili gotovo jednoglasni i to priznanje je pripalo Branku Laziću. 

Pravi borac, primer svima kako se bori za dres Crvene zvezde, pored konstantno vrhunske igre u odbrani blistao je i u napadu. Posebno je bila izvrsna njegova partija protiv Galatasaraja kada je sa pet trojki utabao put crveno-belima ka novoj pobedi u Evroligi. Lazić, kao i uvek skromno, ističe da je zasluga celog tima što je i jasno svakom ko prati igre crveno-belih. Ostatak intervjua možete pogledati na zvaničnom youtube kanalu KK Crvena zvezda mts: