•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Germani Brescia Leonessa
12. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






VESTI

13.11.2017 /

Lesor, Jovanović i Janković pred CSKA

Mlada centarska linija Crvene zvezde mts Matias Lesor, NIkola Jovanović i Stefan Janković o predstojećoj utakmici sa CSKA, ali i važnosti navijača i "odbrani" domaćeg terena "U Beogradu sa punim tribinama, nikome nije lako"

Centarska linija KK Crvena zvezda mts ; Lesor, Jovanović i Janković, slobodno prepodne nakon pobede u ABA ligi, i pred veliku utakmicu sa CSKA, iskoristila je za promotivno slikanje za kompaniju „Nike" tehničkog sponzora KK Crvena zvezda mts.

I pored činjenice da su glavna tema bile garderoba,berbernica i makaze u poznatom beogradskom kafeu,nezaobilazna tema je bila i košarka, i predstojeća utakmica.



Jedan od razloga dolaska među crveno-bele kada je u pitanju Matijas Lesor, osim košarkaškog napretka, bile su i tribine i podrška koju igrači dobijaju u važnim utakmicama. Jedna od takvih upravo sledi, protiv višestrukog prvaka Evrope, CSKA:

Velika utakmica je pred nama, CSKA je izuzetna ekipa, vrlo kvalitetan tim, uostalom kao i svi koji igraju u Evroligi. Međutim, da bi došli u situaciju da se ravnopravno borimo sa ovakvim sastavima, podrška navijača koja iz nas izvlači maksimum nam je preko potrebna. I videli smo protiv Barselone i Makabija, pa i Bamberga, koliko su nam važni. Zato se nadam da će doći u velikom broju i podržati nas, jer je svaka utakmica u Evroligi izazov za nas"


Sličnog razmišljanja je i Nikola Jovanović još jedan član „unutrašnje" linije Crvene zvezde mts:

Za svakog od nas ko se nije susreo sa Evroligom, i ko je došao u Zvezdu tokom leta, pune tribine i onakva podrška koju doživite na parketu dvorana u kojima igramo,kao u prethodnim mečevima Evrolige, je jedinstveno iskustvo. Kako da se ne boriš i ne izgaraš u takvom ambijentu? A kada dajemo 110 posto naših mogućnosti, onda možemo da se nadamo i da možemo u ovakvim teškim utakmicama, da sačuvamo „domaći" teren, ali i da skupljamo neophodno iskustvo za dalje izazove"

Stefan Janković: „ Od ponedeljka počinjemo pripreme za dolazak velikana kakav je CSKA. Još jedna teška, ali velika utakmica koja nas očekuje u Evroligi. Ritam je takav kakav je, već dva dana kasnije igramo u Pireju, ali idemo korak po korak, prvo da se dobro pripremimo za ruski tim i da damo sve od sebe, jer nam u goste dolazi tim koji je jedan od favorita za odlazak na završni turnir i osvajanje ovog takmičenja. A sa takvim ekipama morate da date sve od sebe, da izvučete maksimum. Nadam se da će nas i naviači podržati u ovoj utakmici, kao što su i do sada, jer nikome nije lako da igra u Beogradu Evroligu, uz taj huk sa tribina".



Ekipa Crvene zvezde mts sa treninzima u „Beogradskoj Areni" počinje od ponedeljka popodne, a prodaja karata počela je u ponedeljak u 10 časova. Ovaj meč je od strane Evrolige, proglašen i derbijem kola celog takmičenja.

ZVEZDA TE ZOVE!