•  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    64 : 91
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    89 : 85
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    76 : 94
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    65 : 85
    May 9, Tue 19.00
  •  
    CZV   DYN
    87 : 68
    May 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   SPA
    89 : 60
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    78 : 77
    May 18, Thu 19.00
  •  
    CZV   FMP
    77 : 69
    May 22, Mon 18.00
  •  
    MEG   CZV
    67 : 73
    May 25, Thu 19.30
  •  
    CZV   VRŠ
    80 : 55
    May 28, Sun 13.00
  •  
    CZV   BOR
    111 : 56
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    69 : 85
    Jun 3, Sat 20.00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

VESTI

21.11.2016 /

Letnji kamp 2017 - osnovne informacije

KK Crvena zvezda mts i naredne godine, tokom leta organizovaće letnji košarkaški kamp na dve lokacije, u Vrnjačkoj Banji i na Zlatiboru, za dečake i devojčice.
Obaveštavamo sve naše polaznike škole košarke, članove mlađih selekcija kluba, sve one koje su prethodnih sezona učestvovali na kampu, ali i sve zainteresovane, koji bi po prvi put želeli da se nađu na Zlatiboru ili u Vrnjačkoj Banji i rade pod nadzorom Zvezdinih trenera, igrača i bivših igrača, da će se Kamp održati u četiri smene, na dve lokacije krajem juna i tokom jula.

Klub obaveštava sve zainteresovane, da će tri smene kampa biti održane na Zlatiboru, jedna u Vrnjačkoj Banji. I ove godine, svim polaznicima biće obezbeđeni prevoz, smeštaj, hrana (pun pansion), kompletna oprema za trening, koji će se obavljati u dve smene dnevno, rad sa trenerima KK Crvena zvezda mts, neophodna lekarska nega, druženje sa sadašnjim i bivšim igračima crveno-belih i posebne nagrade.

Polaznici kampa u Vrnjačkoj banji koji će trajati u periodu od 18.06.2017 do 25.06.2017.godine, biće smešteni u Vili "Kraljica" dok će polaznici kampa na Zlatiboru biti smešteni u odmaralištu "Braća Sekulić" u četiri smene: prva smena je od 25.06. do 02.07, druga smena je od 02.07. do 09.07, treća smena je od 09.07 do 16.07, a četvrta smena od 16.07 do 23.07.2017. godine 
                           
Cena za polaznika kampa uz sve navedene pogodnosti je 240 eura u dinarskoj protivrednosti.

Kontakt osoba za sve informacije i rezervacije mesta je koordinator kampa Aleksandar Basta
telefon: +381 66 325-955