•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI14/2
2Crvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

26.12.2017 /

Novi Zvezdin kalendar u prodaji

Tradicionalno KK Crvena zvezda mts vam predstavlja novi kalendar. Kao što su Zvezdaši već navikli i kalendar za 2018. donosi potpuno inovativan dizajn i iznenađenja.
KK Crvena zvezda mts vam predstavlja kalendar za 2018. godinu. Godina koju ispraćamo bila je u potpunosti u crveno-belim bojama. Potvrđena je dominacija u ABA ligi, prvenstvu Srbije i ponovo osvojen Kup Radivoja Koraća. Takođe, ostvareno je čak 16 pobeda u Evroligi u prethodnoj sezoni.

Zvezda ne živi od stare slave pa je, iako potpuno obnovljen, formiran novi tim sposoban za najviše domete. Novi trener Dušan Alimpijević i njegovi izabranici najavili su velika dela istorijskim trijumfom u Madridu protiv Reala i skidanjem skalpa najvećim evropskim velikanima kao što su Barselona, Makabi, Efes, Valensija... Na tabeli ABA lige crveno-beli zauzimaju prvo mesto i u Evroligi beleže respektabilne rezultate u još uvek ranoj fazi tekuće sezone.

Nakon kratkog osvrta na godinu za nama, red je i da vam predstavimo i kalendar za 2018. godinu. Tradicionalno, on će biti u prodaji u smiraj tekuće godine, a isto tako po navici doneće potpuno novi dizajn i fantastična kreativna rešenja.

Na samim početcima košarke na ovim prostorima, među zidinama Malog Kalemegdana, oformljena je košarkaška sekcija Crvene zvezde. Košarka se menjala kao sport, uvodila se linija za tri poena, vreme za napad, igrači su dolazili i odlazili, Zvezdaši su slavili velike uspehe i tugovali zbog teških poraza... Ostajala je Crvena zvezda i njen grb kao ponos i svetinja. S toga, odluka kretivnog tima KK Crvena zvezda je bila jasna, a poruka snažna da je Zvezdin prepoznatljivi ’’štit’’ centralni motiv kalendara za 2018. godinu.

Svaka strana kalendara je naizmenično crvena i bela pa sa svojom veličinom strane formiraju crveno-bele pruge koje predstavljaju još jedan simbol kluba sa Malog Kalemegdana. 

Takođe, u kalendaru se nalaze svi prvotimci Crvene zvezde mts, stručni štab, a pored navedenog strane ’’zauzimaju’’ neizostavni faktori koji čine Zvezdu, a to su – njeni navijači i podmladak koji pohađa Zvezdinu školu košarke i koji predstavlja istinsku budućnost Kluba.

Svoj ’’mesec’’ dobile su i klupske čilidersice koje čine svaki meč Crvene zvezde mts atraktivnijim, a pauze između četvrtina i tajmaute zanimljivijim. 

Nikako ne treba zaboraviti da je Klub odlučio da i kroz kalendar pozove na društvenu odgovornost, kratkim osvrtom kroz fotografije na svoje društveno-odgovorne akcije u želji da podstakne da se oni kojima je pomoć preko potreba ne zaborave.

Prodaja kalendara KK Crvena zvezda mts za 2018. godinu je počela! 

Cena kalendara je 390 dinara. 

Kalendar možete poručiti preko zvaničnog Fan Store-a KK Crvena zvezda kao i preko mail-a: sales@kkczstore.com, a on će se naći i na svim Fan Store prodajnim mestima na utakmicama crveno-belih 2. januara protiv Union Olimpije i 5. januara protiv Žalgirisa. 

Takođe, kupovina i rezervacija kalendara moguća je u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu (kontakt telefon: 011/3284-908), Red Star Shop-u u Pančevu i u knjižarama Pangraf. Prodajna mesta i kontakt knjižara možete pronaći u nastavku teksta:

Knjižare u Srbiji:
Knjižara CARTOON
Batajnica
Majora Zorana Radosavljevića 181
064 882 3720
Knjižara CARTOON
Stara Pazova
Ćirila i Metodija 6
022/310-919
Knjižara CARTOON
Stari Banovci
Vikend Naselje 54
064 882 3726
Knjižara CARTOON
Novi Beograd
Dr.Ivana Ribara 91
064 882 3729
Knjižara CARTOON
Banovo brdo
Požeška 96
064 882 3718
Knjižara CARTOON
Batajnica 2
Majke Jugovica 3
011/848-0611
Knjižara CARTOON 
Novi Bgd 2 (Hajat)
Bul. Mihajla Pupina 5
011 7138-254
Knjižara Nova Pazova 1
Cara Dušana 2
022 321 190
064 882 3724
Knjižara Nova Pazova 2 
Njegoševa 14
022 323 459
064 882 3725
Knjižara Stara Pazova 1
Kralja Petra I br 3
022 311 245
064 882 3721
Knjižara Inđija 2
Novosadska 1
022 565-515
064 882 3723
Knjižara Novi Banovci 
Svetosavska 100
022 341-585
064 882 3733
Knjižara CARTOON
Inđija 1
Trg Slobode 1
064 882 3722, 022 560 893