Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87

Warning: file_get_contents(http://athletewidget.redbull.com/index/get-html-text/id/712): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data-drive/www/kkcrvenazvezda.rs/html/content_2.php on line 87
  •  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

17.02.2019 /

Obraćanje javnosti predsednika Crvene zvezde

Predsednik KK Crvena zvezda mts Neboša Čović obratio se javnosti nakon utakmice u finalu Kupa Radivoja Koraća.
KK Crvena zvezda mts nije uspeo da savlada ’’večitog rivala’’ Partizan i sudijsku trojku u finalu Kupa Radivoja Koraća. Klupska odluka je da viđenje utakmice ne iznesu trener i igrači, već je u ime kluba govorio predsednik Nebojša Čović. 

On je okupljenim novinarima govorio detaljno o situacija koja je proizvela da se ’’Žućkova levica’’ ne vrati u trofejne vitrine kluba sa Malog Kalemegdana. 

’’Želim da kažem da se radi o evidentnoj sistemskoj krađi i da se na neki način vraćamo u vremena kada znamo šta se radilo u srpskoj košarci. Košarkaški Savez Srbije ne postoji i to ste sami mogli da vidite To je skup ljudi koji su tamo zalutali i koji pokušavaju sistemski da nastave... Pogledajte samo ložu. Da li je u loži sedeo i jedan predstavnik Crvene zvezde?’’, istakao je Čović, a potom se osvrnuo na suđenje na utakmici finala Kupa:

’’Ilija Belošević je tokom cele utakmice tendeciozno, postepeno i vrlo lukavo potkradao Crvenu zvezdu i na kraju su sudije i završile posao. Čist faul u napadu koji nije sviran, pre toga ih je nagradio dva bacanja kada je isteklo vreme za prenos lopte a potom i sudija Obrknežević sudi ono što se u košarci ne sudi. Ako je to svirano, trebalo je da bude svirano i ono nad Perperogljuom. Ali, to je Kup Srbije’’, istakao je predsednik KK Crvena zvezda mts, a potom dodao:

’’Vrlo ćemo jasno da preispitamo da li u tim akcijama treba učestvovati, a što se tiče KSS to je od kršenja statuta, samog postavljanja predsednika i njegovog mandata... To je bruka i sramota’’, rekao je Čović. 

Predsednik KK Crvena zvezda mts se potom dodatno osvrnuo na rad Košarkaškog Saveza Srbije:

’’Verovatno će večeras biti sretni i neka nastave tim putem. Sada mi je jasno zašto lobiraju po Srbiji da bi preuzeli Košarkašku ligu Srbije i obezbedili ovako brutalne krađe. Nije moje da analiziram sastav lože, ali mislim da država ima puno razloga da se pozabavi time. Takođe, i sa time da neko sedam godina permanetno vređa moju suprugu i da to niko ne uzima u zaštitu. Do skoro su se vodile kampanje za uvrede žena u skupštini, na ulici... da ne pominjem imena tih dama. Nešto nisam video ni da ste se vi iz medija istakli u toj celoj stvari, verovatno se plašite’’, rekao je Čović i zatim dodao:

’’Sudije mislim da imaju kraljevački sindrom jednog znamenitog kriminalca iz Kraljeva, poznatom po tome da u sportu pravi neregularne principe. To nije moja nadležnost, nego države i Ustavnog suda. Nijedna odluka od kada je došla nova garnitura nije statutarna, ali neka se time pozabave oni čiji je to posao’’, rekao je predsednik KK Crvena zvezda mts Nebojša Čović.

’’Mislim da je Crvena zvezda završila bilo kakvu diskusiju na ovu temu. Nikada nisam mogao da čestitam nekome ko je nešto ukrao pa ni večeras to neću uraditi’’, zaključio je Nebojša Čović.