•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    106 : 101
    Mar 30, Sat 13.21
  •  
    PAR   CZV
    70 : 67
    Apr 1, Mon 09.31
  •  
    CZV   BUD
    91 : 72
    Apr 12, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    107 : 69
    Apr 14, Sun 19.00
  •  
    BUD   CZV
    80 : 72
    Apr 17, Wed 19.00
  •  
    BUD   CZV
    84 : 80
    Apr 19, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    97 : 54
    Apr 22, Mon 19.00
  •  
    CZV   DUN
    101 : 60
    Apr 27, Sat 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    68 : 82
    May 1, Wed 19.00
  •  
    CZV   FMP
    82 : 65
    May 4, Sat 17.00
  •  
    CZV   BGD
    82 : 50
    May 8, Wed 19.00
  •  
    BOR   CZV
    67 : 77
    May 11, Sat 20.00
  •  
    DUN   CZV
    65 : 91
    May 15, Wed 20.00
  •  
    CZV   ZLA
    83 : 57
    May 18, Sat 17.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

14.03.2019 /

Počela prodaja karata za Megu

Utakmicom Crvena zvezda mts - Mega, crveno-beli završavaju regularni deo sezone u ABA ligi na 1.mestu. Dođite i pružite podršku ekipi pred najvažnije mečeve sezone u regionalnoj ligi. Meč se igra u subotu od 19 časova, U četvrtak počela prodaja karata na blagajni "Tickets.rs" (bivši Eventim).
Košarkaši Crvene zvezde mts igraju u subotu poslednju utakmicu regularnog dela sezone u ABA ligi.

Tim povodom KK Crvena zvezda mts pustio je u četvrtak u 10 časova u prodaju ulaznice za meč 22.kola ABA lige Crvena zvezda mts – KK Mega Bemaks koja se igra u dvorani "Aleksandar NIkolić”.

Crveno-beli dočekuju ovu utakmicu sa skorom 20-1 i već su obezbedili prvo mesto I prednost domaćeg terena pred plej of, koji startuje narednog vikenda.

Ekipa Crvene zvezde mts borila se za što bolju poziciju I prednost domaćeg terena u plej ofu gotovo 5 meseci – jer donosi mnogo toga. Prvi zadatak u regionalnom takmičenju je ostvaren, ali sada sledi najvažniji deo. Zato je meč sa Megom koji nema rezultatski značaj, višestruko važan iz drugih razloga.

Upravo zato, ovo je prilika da svi kojima je crveno-bela boja u srcu, dođu I pruže podršku našem timu,pred najvažnije utakmice koje ekipu čekaju u ovom takmičenju, i u ovoj sezoni!

Karte za utakmicu Crvena zvezda mts – KK Mega  prodaju u svim poslovnicama "Tickets.rs”, a ulaznice će se prodavati i na blagajnama dvorane „Aleksandar Nikolić" na dan utakmice od 16 časova pa do početka meča.

KK Crvena zvezda mts – KK Mega Bemaks

1 TRIBINA A - 300,00
2 TRIBINA B - 300,00
3 TRIBINA C - 300,00
4 TRIBINA D -  300,00
5 PARTER B -  500,00
6 PARTER 4 -  500,00
7 VIP LOŽA -  900,00
8 PLAVA LOŽA - 700,00
9 BELA LOŽA - 600,00
10 POČASNO MESTO BOČNO I RED - 4.000,00
11 POČASNO MESTO BOČNO ZVEZDAŠ - 5.000,00
12 POČASNO MESTO BOČNO II RED - 3.000,00
13 POČASNO MESTO BOČNO III RED - 2.000,00
14 POČASNO MESTO I RED - 5.000,00
15 POČASNO MESTO II RED  - 4.000,00

Prvi susret dva tima u Sremskoj Mitrovici crveno-beli su dobili rezultatom 78:68. Beogradski meč na programu je u subotu od 19 časova.

KK Crvena zvezda mts