•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Germani Brescia Leonessa
12. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






VESTI

10.11.2017 /

Poraz crveno-belih u Malagi

Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi od Unikahe 79:65 u utakmici 6.kola Evrolige u Malagi. Najefikasniji Lesor, Ročesti i Feldin sa po 10 poena.
Crvena zvezda poražena je na gostovanju Unikahi u Malagi u meču šestog kola Evrolige– 79:65 (22:12, 23:19, 18:19, 16:15).

Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde mts bili su Lesor, Ročesti i Feldin sa po 10 ubačenih poena.

Crveno-beli su u dvorani „Palasio Deportes Hoze Martin Maria Karpena" lošim „otvaranjem" utakmice pred 7500 gledalaca odredili tok ovog meča, u kome su na kraju doživeli poraz.

Ekipa Unikahe koju je predvodio nekadašnji igrač Crvene zvezde Nemanja Nedović sa 17 poena, povela je u ranoj fazi meča sa 22:7, crveno – beli su veći deo prvog poluvremena bili u zaostatku od 10 i više poena.

Najbolji period i igra šampiona ABA lige bio je prvi deo treće deonice, kada se Crvena zvezda mts i rezultatski vratila u utakmicu, a nakon dvojke Ročestija i trojke Dobrića, crveno-beli su prišli na 54:48, medjutim, ispostaviće se kasnije, Nedović je „vezao" 7 poena bez odgovora napada Crvene zvezde i praktično već tada rešio pitanje pobednika u ovom meču.

Do kraja utakmice, razlika za domaćina iznosila je 13-14 poena, a o slaboj koncentraciji crveno-belih govori i podatak da su izuzetno slabo izvodili slobodna bacanja (14-5), Unikaha je bolje skakala (41-32), a crveno-beli su ubacili 6 trojki iz 24 pokušaja.

KK Crvena zvezda mts:

Radičević 5, Dangubić 8, Davidovac 2, Lazić 6, Dobrić 5, Feldin 10, Apić 2, Janković, Ročesti 10, Lesor 10, Jovanović 5, Bjelica 2

Trener KK Crvena zvezda mts Dušan Alimpijević: "Stvari su vrlo jednostavne što se tiče večerašnje utakmice. Po mom mišljenju, Unikaha je odigrala odličan meč, dok je moj tim odigrao sigurno najgore poluvreme u Evroligi ove sezone. Naš protivnik je večeras igrao jako agresivno, pristiskali su nas na 8 metara od koša, dok smo mi bili vrlo pasivni u napadu. Ne možemo da igramo na taj način"

U narednom kolu, Crvena zvezda mts dočekuje moskovski CSKA u sredu od 19 časova.