•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Germani Brescia Leonessa
12. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






VESTI

06.05.2018 /

Poraz od Mege i još jedna opomena u Superligi

Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi su ode ekipe Mege rezultatom 76:74 u poslednoj utakmici 7.kola grupe A Superlige Srbije. Feldin najefikasniji sa 29 poena, u sredu meč za prvo mesto protiv Borca.
Košarkaši Crvene zvezde mts poraženi su ode ekipe Mege rezultatom 76:74 u poslednoj utakmici 7.kola grupe A Superlige Srbije.

Crveno-beli su odigrali utakmicu sa puno uspona i padova, a ni dvocifrena prednost koju su imali u nekoliko navrata, nije bila dovoljna da zabeleže pobedu u dvorani „Mega Factory".

Džejms Feldin je ubacio 29 poena u ekipi Crvene zvezde mts koja sada ima skor 5-2 i za prvo mesto u grupi boriće se u sredu protiv ekipe „Borca" dvorani Aleksandar Nikolić.

Ništa nije nagoveštavalo dramatičnu završnicu meča, praktično od sredine treće deonice ekipa Crvene zvezde mts je kontrolisala dešavanja na parketu, kada je imala vođstvo 61:50, nakon trojke Fedina, ali su domaći od isključenja Ročestija (nesportska, pa tehnička greška) počeli da smanjuju prednost, i u 35.minutu pripli na 65:67. U poslednjem minutu Stefan Fudnić koji je meč završio sa 19 poena i čak 18 skokova, doneo je prednost domačinu 75:72, Koprivica je povisio na 75:72,a 9 sekundi pre kraja trojka Filipa Čovića naknadnim pregledom okarakterisana je kao dvojka, čime je domaćinn stigao do pobede nakon 4 godine pauze.

KK Crvena zvezda mts; Ročesti 13, Lazić 1, Janković, Lesor 2, Radanov 3, Kešelj, Čović 10, Omić 5, Dobrić 5, Jovanović 3, Davidovac 3, Feldin 29.

Utakmica 8.kola grupe A Crvena zvezda mts – Borac Čačak igra se u sredu od 18 časova u dvorani „Aleksandar Nikolić".