•  
    CZV   MOR
    88 : 77
    Oct 1, Sun 21.00
  •  
    CZV   MEG
    90 : 80
    Oct 4, Wed 21.00
  •  
    PET   CZV
    73 : 82
    Oct 8, Sun 17.00
  •  
    ZAL   CZV
    78 : 76
    Oct 13, Fri 19.00
  •  
    CZV   BUD
    75 : 79
    Oct 15, Sun 19.00
  •  
    CZV   FCB
    90 : 82
    Oct 20, Fri 19.00
  •  
    CED   CZV
    79 : 74
    Oct 22, Sun 17.00
  •  
    KHI   CZV
    85 : 78
    Oct 24, Tue 18.30
  •  
    CZV   MTA
    87 : 84
    Oct 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MZT
    112 : 73
    Oct 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    69 : 75
    Nov 2, Thu 18.00
  •  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 65
    Nov 10, Fri 20.45
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    CZV   CSK
    59 : 85
    Nov 15, Wed 19.00
  •  
    OLY   CZV
    85 : 59
    Nov 17, Fri 20.00
  •  
    CZV   BKN
    - : -
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    VBC   CZV
    - : -
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    FBD   CZV
    - : -
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    AXM   CZV
    - : -
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   ZAL
    - : -
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    EFS   CZV
    - : -
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   KHI
    - : -
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    - : -
    Jan 18, Thu 21.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Baskonia Vitoria
23. Novembar 2017.
21:00
1Budućnost VOLI6/1
2Crvena zvezda mts5/2
3Cedevita5/2
4FMP4/3
5Partizan NIS4/3
6Mega Bemax
3/4
7Igokea3/4
8Cibona3/4
9Mornar3/4
10Zadar2/5
11Petrol Olimpija
2/5
12MZT Skopje Aerodrom2/5






VESTI

10.11.2017 /

Prodaja karata za CSKA od ponedeljka

Prodaja karata za utakmicu 7.kola Evrolige između Crvene zvezde mts i CSKA od ponedeljka u svim poslovnicama Eventima. Meč u "Beogradskoj Areni" proglašen od strane Evrolige proglašen za utakmicu kola.
KK Crvena zvezda mts dočekuje u sredu 15.novembra od 19 časova ekipu CSKA u utakmici 7.kola Evrolige.

Nakon uverljive i ubedljive pobede u ABA ligi u ponedeljak, crveno-beli će u narednih 7 dana odigrati čak tri evroligaške utakmice, ali će u centru pažnje biti meč 7.runde protiv višestrukog prvaka Evrope ekipe CSKA koja stiže u "Beogradsku Arenu” u sredu.

Ovaj meč je i od strane Evrolige proglašen i najinteresantnijim i utakmicom celog kola.

Prošle sezone, u poslednoj utakmici u kalendarskoj 2016.godini, crveno-beli su u prepunoj Areni savladali velikog favorita, branioca titule i kasnijeg učesnika narednog završnog turnira u Istanbulu. 

Zato KK Crvena zvezda mts poziva sve da dođu u najveću dvoranu u ovom delu Evrope, i pozdrave igrače nakon derbija, ali i pruže podršku koja bi igračima na parketu mogla da bude od presudnog značaja da pokušaju da naprave još jedan podvig u elitnom takmičenju, jer uz punu Arenu u Beogradu niko nije nepobediv.

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da će prodaja dnevnih ulaznica za novi spektakl i meč sa popularnim "armejcima” početi u ponedeljak 23.11.2017.godine od 10 časova!

CENE DNEVNIH KARATA (CSKA 7.kolo)  - EUROLEAGUE ARENA 

1 TRIBINA A (nivo 200) 1100
2 TRIBINA B (nivo 200) 1100
3 TRIBINA C (nivo 200) 1100
4 TRIBINA D (nivo 200) 1100
5 TRIBINA  (nivo 400) 500
6 PARTER B  1000
7 PARTER 4 1000
8 LOŽA JUG  1400
9 LOŽA SEVER 1400
10 POČASNO MESTO-BOČNO I 8000
11 POČASNO MESTO-BOČNO II 6000
12 POČASNO MESTO-BOČNO III  4000
13 POČASNO MESTO I 15000
14 POČASNO MESTO II 10000
15 SKYBOX    5000

Prodaja ulaznica vršiće se u svim poslovnicama Eventima od ponedeljka od 10 časova, a KK Crvena zvezda mts poziva sve navijače da dođu znatno ranije u dvoranu zbog velikih kontrola i da sportski bodre svoj tim i naprave atmosferu koja je postala prepoznatljiva širom Evrope.

Kapije dvorane biće otvorene u 17 časova. Utakmica Crvena zvezda mts – CSKA počinje u 19 časova.