•  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    68 : 77
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    69 : 87
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    72 : 66
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    82 : 71
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    72 : 86
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    86 : 81
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    102 : 80
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    69 : 56
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    61 : 98
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    77 : 58
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    88 : 67
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    74 : 60
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    76 : 84
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    98 : 68
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 66
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    71 : 78
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   BDV
    82 : 67
    Mar 19, Sun 19.00
  •  
    CZV   OLY
    64 : 66
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    67 : 54
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    BDV   CZV
    63 : 57
    Mar 28, Tue 20.00
  •  
    CZV   UNK
    83 : 65
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    CZV   BDV
    82 : 59
    Apr 4, Tue 19.00
  •  
    DDI   CZV
    78 : 62
    Apr 7, Fri 19.00
  •  
    CZV   CED
    81 : 66
    Apr 10, Mon 19.00
  •  
    CZV   CED
    84 : 73
    Apr 11, Tue 18.30
  •  
    CED   CZV
    61 : 77
    Apr 13, Thu 19.00
  •  
    SPA   CZV
    54 : 89
    Apr 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    85 : 74
    Apr 25, Tue 20.00
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Apr 29, Sat 15.00
  •  
    CZV   MEG
    - : -
    May 2, Tue 18.00
  •  
    VRŠ   CZV
    - : -
    May 6, Sat 20.00
  •  
    BOR   CZV
    - : -
    May 9, Tue 20.00
  •  
    CZV   DYN
    - : -
    May 12, Fri 20.00
  •  
    CZV   SPA
    - : -
    May 15, Mon 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    May 18, Thu 20.00
  •  
    CZV   FMP
    - : -
    May 22, Mon 20.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 25, Thu 20.00
  •  
    CZV   VRŠ
    - : -
    May 28, Sun 20.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 31, Wed 20.00
  •  
    DYN   CZV
    - : -
    Jun 3, Sat 20.00
FMP
VS
KK Crvena zvezda mts
29. April 2017.
15:00
1Crvena zvezda mts25/1
2Cedevita20/6
3Partizan NIS19/7
4Budućnost VOLI18/8
5Igokea13/13
6Mega Leks 11/15
7Cibona11/15
8Mornar Bar10/16
9FMP Železnik 10/16
10Karpoš Sokoli10/16
11Union Olimpija10/16
12Zadar9/17
13MZT Skopje Aerodrom8/18
14Krka8/18

Radio Crvena Zvezda

  



U želji da svojim navijačima omogući što bogatije sadržaje KK Crvena zvezda Telekom pokrenuo je ambiciozan projekat web radija. Radio Crvena zvezda osnovan je u saradnji sa tehničkim partnerom NAXI radijom i dostupan je na zvaničnoj internet stranici kluba www.kkcrvenazvezda.rs. Radio Crvene zvezde trebalo bi da bude koristan servis navijačima na kome će moći da se prepuste odličnoj muzici, budu u stalnom kontaktu sa dešavanjima u klubu koji vole i na taj način svoj dan učine lepšim i zabavnijim.

U skladu sa potrebama da se sve veći deo vremena provodi pored kompjutera, na internetu, napravili smo ogroman korak, nadamo se povukli pravi potez i realizovali projekat koji će od sada postati mesto stalnog okupljanja svih nas kojima je Crvena zvezda u srcu. Radio Crvene zvezde je zamišljen da se koristi na bilo kom mestu koje ima omugućen pristup internetu i bude dostupan svima vama nevažno da li radite u kancelariji, ili ste kod kuće, u kafiću, u šetnji...

Radio Crvene zvezde je muzičko-sportski radio i predstavlja jedinstvenu kombinaciju nudeći sadržaj koji je veoma popularan i zadovoljava sve ukuse. Na Vama je da poslušate i opredelite se da Vam ovaj radio bude deo svakodnevnice, a mi ćemo se sa naše strane postarati da ta svakodnevnica uz naš radio bude što zanimljivija.

Akcija za naše navijače

Slogan našeg radija je JA SAM (ime i prezime), A VI SLUŠATE RADIO CRVENA ZVEZDA, što znači da ste svi Vi deo našeg slogana. Potrebno je samo da izgovorite ovu rečenicu, dodate Vaše ime i prezime i bićete deo slogana.
Nasnimite se i pošaljie nam Vaš džingl na radio@kkcrvenazvezda.rs i postaćete deo najvećeg džingla ikada snimljenog. Ako četiri miliona navijača Crvene zvezde pošalje audio materijal, biće to za pamćenje.

Čekamo Vaš mail i pozivamo Vas da slušate radio Crvena zvezda!


Omugućićemo Vam da na radiju Crvene zvezde poslušate eksluzivne intervjue sa igračima, članovima stručnog štaba i rukovodstva kluba, poznatim ličnostima koje su stalno uz Crvenu zvezdu, ali i da čujete komentare novinara, profesionalaca iz drugih medija koji će davati stručna i objektivna mišnjenja na teme koje su aktuelne.

Kao najvećem klubu na ovim prostorima u planu nam je da postignemo mnogo, kako rezultatski, tako i organizaciono, i zato je radio Crvene zvezde naš poklon svima Vam koji ste uz klub sve ove godine. Upravo zbog toga je naša ideja da kreiramo dodatne sadržaje, da Vam poklonimo nešto što će nas još više spojiti i udružiti.