•  
    CZV   DDI
    70 : 73
    Oct 13, Thu 21.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 85
    Oct 21, Fri 19.00
  •  
    CZV   FCB
    76 : 65
    Oct 26, Wed 19.00
  •  
    PAO   CZV
    70 : 59
    Oct 28, Fri 19.00
  •  
    CZV   BKN
    60 : 73
    Nov 4, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    83 : 72
    Nov 7, Mon 21.00
  •  
    UNK   CZV
    65 : 62
    Nov 10, Thu 17.00
  •  
    CIB   CZV
    70 : 91
    Nov 12, Sat 19.00
  •  
    BRO   CZV
    78 : 79
    Nov 15, Tue 20.00
  •  
    CZV   EA7
    83 : 70
    Nov 17, Thu 19.00
  •  
    CZV   KSK
    91 : 70
    Nov 21, Mon 18.00
  •  
    EFS   CZV
    100 : 79
    Nov 24, Thu 19.00
  •  
    OLP   CZV
    67 : 85
    Nov 28, Mon 18.00
  •  
    CZV   ZAL
    79 : 88
    Dec 2, Fri 19.00
  •  
    CZV   FMP
    93 : 62
    Dec 5, Mon 18.00
  •  
    FNB   CZV
    87 : 72
    Dec 8, Thu 19.45
  •  
    BUD   CZV
    54 : 77
    Dec 11, Sun 19.00
  •  
    CZV   MTA
    83 : 58
    Dec 15, Thu 20.00
  •  
    MZT   CZV
    73 : 83
    Dec 17, Sat 17.00
  •  
    OLY   CZV
    73 : 65
    Dec 20, Tue 20.00
  •  
    CZV   RMB
    82 : 70
    Dec 22, Thu 19.00
  •  
    CED   CZV
    91 : 95
    Dec 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSK
    78 : 67
    Dec 29, Thu 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    113 : 65
    Jan 2, Mon 19.00
  •  
    ZAL   CZV
    61 : 77
    Jan 6, Fri 19.00
  •  
    MEG   CZV
    69 : 81
    Jan 9, Mon 18.00
  •  
    CZV   FNB
    75 : 73
    Jan 12, Thu 20.45
  •  
    CZV   KRK
    79 : 62
    Jan 15, Sun 17.00
  •  
    MTA   CZV
    67 : 71
    Jan 19, Thu 20.05
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Jan 21, Sat 17.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Jan 24, Tue 21.00
  •  
    CZV   PAO
    - : -
    Jan 26, Thu 19.00
  •  
    CZV   MRN
    - : -
    Jan 30, Mon 18.00
  •  
    CZV   EFS
    - : -
    Feb 3, Fri 20.45
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Feb 5, Sun 18.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Feb 9, Thu 19.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Feb 12, Sun 17.00
  •  
    KSK   CZV
    - : -
    Feb 14, Tue 18.00
  •  
    CZV   GSO
    - : -
    Feb 23, Thu 19.00
  •  
    CZV   OLP
    - : -
    Feb 27, Mon 18.00
  •  
    CZV   BRO
    - : -
    Mar 2, Thu 19.00
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Mar 6, Mon 21.00
  •  
    RMB   CZV
    - : -
    Mar 10, Fri 21.00
  •  
    CZV   BDV
    - : -
    Mar 13, Mon 21.00
  •  
    EA7   CZV
    - : -
    Mar 16, Thu 20.45
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Mar 22, Wed 19.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 24, Fri 21.00
  •  
    CZV   UNK
    - : -
    Mar 31, Fri 19.00
  •  
    DDI   CZV
    - : -
    Apr 7, Fri 19.00
Baskonia Vitoria
VS
KK Crvena zvezda
24. Januar 2017.
21:00
1Crvena zvezda mts18/0
2Partizan NIS14/4
3Cedevita13/5
4Budućnost VOLI13/5
5Cibona11/7
6Igokea9/9
7Olimpija Ljubljana8/10
8FMP 7/11
9Mornar6/12
10Karpoš Sokoli6/12
11Zadar6/12
12Mega Leks5/13
13MZT Skopje Aerodrom5/13
14Krka5/13

Radio Crvena Zvezda

  



U želji da svojim navijačima omogući što bogatije sadržaje KK Crvena zvezda Telekom pokrenuo je ambiciozan projekat web radija. Radio Crvena zvezda osnovan je u saradnji sa tehničkim partnerom NAXI radijom i dostupan je na zvaničnoj internet stranici kluba www.kkcrvenazvezda.rs. Radio Crvene zvezde trebalo bi da bude koristan servis navijačima na kome će moći da se prepuste odličnoj muzici, budu u stalnom kontaktu sa dešavanjima u klubu koji vole i na taj način svoj dan učine lepšim i zabavnijim.

U skladu sa potrebama da se sve veći deo vremena provodi pored kompjutera, na internetu, napravili smo ogroman korak, nadamo se povukli pravi potez i realizovali projekat koji će od sada postati mesto stalnog okupljanja svih nas kojima je Crvena zvezda u srcu. Radio Crvene zvezde je zamišljen da se koristi na bilo kom mestu koje ima omugućen pristup internetu i bude dostupan svima vama nevažno da li radite u kancelariji, ili ste kod kuće, u kafiću, u šetnji...

Radio Crvene zvezde je muzičko-sportski radio i predstavlja jedinstvenu kombinaciju nudeći sadržaj koji je veoma popularan i zadovoljava sve ukuse. Na Vama je da poslušate i opredelite se da Vam ovaj radio bude deo svakodnevnice, a mi ćemo se sa naše strane postarati da ta svakodnevnica uz naš radio bude što zanimljivija.

Akcija za naše navijače

Slogan našeg radija je JA SAM (ime i prezime), A VI SLUŠATE RADIO CRVENA ZVEZDA, što znači da ste svi Vi deo našeg slogana. Potrebno je samo da izgovorite ovu rečenicu, dodate Vaše ime i prezime i bićete deo slogana.
Nasnimite se i pošaljie nam Vaš džingl na radio@kkcrvenazvezda.rs i postaćete deo najvećeg džingla ikada snimljenog. Ako četiri miliona navijača Crvene zvezde pošalje audio materijal, biće to za pamćenje.

Čekamo Vaš mail i pozivamo Vas da slušate radio Crvena zvezda!


Omugućićemo Vam da na radiju Crvene zvezde poslušate eksluzivne intervjue sa igračima, članovima stručnog štaba i rukovodstva kluba, poznatim ličnostima koje su stalno uz Crvenu zvezdu, ali i da čujete komentare novinara, profesionalaca iz drugih medija koji će davati stručna i objektivna mišnjenja na teme koje su aktuelne.

Kao najvećem klubu na ovim prostorima u planu nam je da postignemo mnogo, kako rezultatski, tako i organizaciono, i zato je radio Crvene zvezde naš poklon svima Vam koji ste uz klub sve ove godine. Upravo zbog toga je naša ideja da kreiramo dodatne sadržaje, da Vam poklonimo nešto što će nas još više spojiti i udružiti.