•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI14/2
2Crvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






VESTI

04.06.2016 /

Radonjić i Jović " Biće drugačiji ambijent i teža utakmica"

Crveno-beli već počeli pripreme za utakmicu broj 2 u kojoj je domaćin Partizan NIS. Trener Dejan Radonjić i bek Stefan Jović očekuju drugačiji meč, ali cilj ostaje isti, još jedna pobeda koja bi približila Crvenu zvezdu Telekom željenom cilju.
KK Crvena zvezda Telekom napravio je prvi korak ka odbrani titule u nacionanom šampionatu, ali vremena za analizu prve utakmice više nema, jer druga utakmica u seriji sledi već u nedelju od 21 sat, na istom mestu u dvorani "Aleksandar Nikolić".

Domaćin će biti KK Partizan NIS, po dogovoru klubova, ponovo će biti razmenjeno 400 ulaznica, pa će izabranici Dejana Radonjića imati podršku i u utakmici broj 2.

Trener crveno-belih je već na konferenciji za medije nakon pobede u petak govorio o predstojećem meču, svoje mišljenje nije promenio ni u subotu:

" Moje mišljenje nakon onoga što sam rekao na konferenciji u petak uveče se nije promenilo na bilo koji način. Očekuju nas drugačije okolnosti, utakmica se igra pred navijačima Partizana. Naš rival će se sigurno pripremiti za ovaj meč, i znamo da nas očekuje jako teška utakmica. Svesni smo da će ovo biti drugačiji duel od onog koji smo odigrali u petak. Naravno da želimo da ostvarimo još jednu pobedu u seriji, i spremamo se za taj duel, jer je meč u petak bio tek prvi korak ka željenom cilju" rekao je trener crveno-belih.

I jedan od najboljih u prvoj utakmici, Stefan Jović očekuje drugačiju utakmicu u nedelju uveče:

"Bez obzira na razliku kojom smo pobedili, smatram da će biti drugačije okolnosti u nedelju. Nismo dobili Partizan na njihovom terenu ove sezone i potrudićemo se i želimo da popravimo taj negativan skor.
U nedelju će biti drugačiji ambijent, biće mnogo teže i spremamo se za to", istakao je plejmejker i je kreator igre crveno-belih.

Ekipa Crvene zvezde Telekom će u subotu u popodnevnim časovima odraditi trening pred meč broj 2 koji se igra u nedelju od 21 sat.