•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
KK Crvena zvezda mts
VS
Germani Brescia Leonessa
12. Decembar 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts9/0
2Mega Bemax7/2
3Budućnost VOLI6/2
4Cedevita5/4
5Partizan NIS4/5
6FMP4/5
7Petrol Olimpija3/6
8Cibona3/6
9Krka3/6
10Zadar3/5
11Igokea3/5
12Mornar2/6






VESTI

11.04.2018 /

Raspored utakmica Crvene zvezde u Super ligi Srbije

Košarkaši Crvene zvezde mts takmičenje u grupi A Super lige Srbije počinju utakmicama protiv ekipa Mladosti i Mega Bemaksa u dvorani "Aleksandar Nikolić" Utakmice na svaka tri dana, takmičenje počinje 18.aprila.
Na sastanku košarkaške lige Srbije određen je raspored takmičenja po grupama u Superligi Srbije.

U grupi A u kojoj se nalaze crveno-beli, takmičiće se i ekipe Mega Bemaksa, Mladosti, Borca, Zlatibora i Tamiša.

Ekipa Crvene zvezde mts startuje 18.aprila kao domaćin utakmicom protiv „Mladosti", a u drugom kolu, 21.aprila takođe je domaćin ekipi Mega Bemaksa u dvorani „Aleksandar Nikolić".

U trećoj rundi crveno-beli gostuju u Čačku ekipi „Borca" 24.04.2018, dok 27.04, u Beograd stiže ekipa „Zlatibora".  U petoj rundi KK Crvena zvezda mts prvi krug završava putovanjem u Pančevo ekipi „Tamiša"...

Kompletan raspored takmičenja Super lige Srbije za sezonu 2017-2018 grupa A:

1.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Mladost" 18.04.2018
2.kolo: Crvena zvezda mts – KK Mega Bemax 21.04.2018.
3.kolo: KK Borac Čačak - Crvena zvezda mts  24.04.2018.
4.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Zlatibor" 27.04.2018.
5.kolo: KK „Tamiš" – Crvena zvezda mts 30.04.2018.
6. kolo: KK „Mladost „ – Crvena zvezda mts 03.05.2018.
7.kolo: KK „Mega Bemax" – Crvena zvezda mts 06.05.2018.
8.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Borac Čačak" 09.05.2018.
9.kolo: KK „Zlatibor" – Crvena zvezda mts 12.05.2018.
10.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Tamiš" 15.05.2018.

KK Crvena zvezda mts