•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    104 : 71
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    91 : 80
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    71 : 77
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    97 : 70
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    103 : 67
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    68 : 78
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    83 : 100
    Dec 19, Wed 18.00
  •  
    CIB   CZV
    54 : 76
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    86 : 72
    Dec 30, Sun 19.00
  •  
    CZV   CSP
    83 : 71
    Jan 2, Wed 20.00
  •  
    KRK   CZV
    66 : 96
    Jan 4, Fri 18.00
  •  
    UNI   CZV
    79 : 74
    Jan 8, Tue 20.45
  •  
    VBC   CZV
    92 : 76
    Jan 16, Wed 20.45
  •  
    CZV   VBC
    81 : 82
    Jan 23, Wed 19.00
  •  
    CSP   CZV
    72 : 71
    Jan 29, Tue 21.00
  •  
    CZV   PET
    89 : 61
    Feb 2, Sat 19.00
  •  
    CZV   UNI
    105 : 89
    Feb 5, Tue 18.45
  •  
    MOR   CZV
    57 : 90
    Feb 9, Sat 19.00
  •  
    CZV   PAR
    70 : 68
    Mar 3, Sun 18.00
  •  
    ZAD   CZV
    69 : 87
    Mar 9, Sat 17.00
  •  
    CZV   MEG
    100 : 76
    Mar 16, Sat 19.00
1Crvena zvezda mts21/1
2Cedevita16/6
3Budućnost VOLI16/6
4Partizan NIS14/8
5Mega Bemax10/12
6FMP10/12
7Cibona9/13
8Mornar 8/14
9Igokea7/15
10Krka NM7/15
11Zadar7/15
12Olimpija Petrol6/16






VESTI

11.04.2018 /

Raspored utakmica Crvene zvezde u Super ligi Srbije

Košarkaši Crvene zvezde mts takmičenje u grupi A Super lige Srbije počinju utakmicama protiv ekipa Mladosti i Mega Bemaksa u dvorani "Aleksandar Nikolić" Utakmice na svaka tri dana, takmičenje počinje 18.aprila.
Na sastanku košarkaške lige Srbije određen je raspored takmičenja po grupama u Superligi Srbije.

U grupi A u kojoj se nalaze crveno-beli, takmičiće se i ekipe Mega Bemaksa, Mladosti, Borca, Zlatibora i Tamiša.

Ekipa Crvene zvezde mts startuje 18.aprila kao domaćin utakmicom protiv „Mladosti", a u drugom kolu, 21.aprila takođe je domaćin ekipi Mega Bemaksa u dvorani „Aleksandar Nikolić".

U trećoj rundi crveno-beli gostuju u Čačku ekipi „Borca" 24.04.2018, dok 27.04, u Beograd stiže ekipa „Zlatibora".  U petoj rundi KK Crvena zvezda mts prvi krug završava putovanjem u Pančevo ekipi „Tamiša"...

Kompletan raspored takmičenja Super lige Srbije za sezonu 2017-2018 grupa A:

1.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Mladost" 18.04.2018
2.kolo: Crvena zvezda mts – KK Mega Bemax 21.04.2018.
3.kolo: KK Borac Čačak - Crvena zvezda mts  24.04.2018.
4.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Zlatibor" 27.04.2018.
5.kolo: KK „Tamiš" – Crvena zvezda mts 30.04.2018.
6. kolo: KK „Mladost „ – Crvena zvezda mts 03.05.2018.
7.kolo: KK „Mega Bemax" – Crvena zvezda mts 06.05.2018.
8.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Borac Čačak" 09.05.2018.
9.kolo: KK „Zlatibor" – Crvena zvezda mts 12.05.2018.
10.kolo: Crvena zvezda mts – KK „Tamiš" 15.05.2018.

KK Crvena zvezda mts