•  
    CZV   CIB
    78 : 68
    Sep 28, Fri 20.00
  •  
    CZV   ULM
    88 : 73
    Oct 2, Tue 19.00
  •  
    BUD   CZV
    71 : 87
    Oct 7, Sun 19.00
  •  
    MON   CZV
    63 : 66
    Oct 10, Wed 19.45
  •  
    CZV   KRK
    80 : 66
    Oct 13, Sat 17.00
  •  
    CZV   AND
    85 : 79
    Oct 16, Tue 19.00
  •  
    CZV   IGO
    96 : 75
    Oct 20, Sat 21.00
  •  
    BRE   CZV
    69 : 61
    Oct 24, Wed 20.30
  •  
    FMP   CZV
    72 : 81
    Oct 27, Sat 18.30
  •  
    CZV   GSO
    87 : 57
    Oct 30, Tue 19.00
  •  
    CZV   CED
    94 : 79
    Nov 3, Sat 21.00
  •  
    ULM   CZV
    95 : 80
    Nov 7, Wed 19.30
  •  
    OLI   CZV
    60 : 83
    Nov 10, Sat 17.00
  •  
    CZV   MON
    75 : 91
    Nov 14, Wed 19.00
  •  
    CZV   MOR
    - : -
    Nov 17, Sat 19.00
  •  
    AND   CZV
    - : -
    Nov 20, Tue 20.00
  •  
    PAR   CZV
    - : -
    Nov 24, Sat 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Dec 9, Sun 19.00
  •  
    CZV   BRE
    - : -
    Dec 12, Wed 19.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    Dec 15, Sat 19.00
  •  
    GSO   CZV
    - : -
    Dec 18, Tue 18.00
  •  
    CIB   CZV
    - : -
    Dec 22, Sat 17.00
  •  
    CZV   BUD
    - : -
    Dec 30, Sun 19.00
Morabanc Andorra
VS
KK Crvena zvezda mts
20. Novembar 2018.
20:00
1Crvena zvezda mts6/0
2Mega Bemax5/1
3Budućnost VOLI4/2
4Cibona 3/3
5Partizan NIS3/3
6FMP3/3
7Petrol Olimpija2/4
8Cedevita2/4
9Mornar2/4
10Igokea2/4
11Zadar2/4
12Krka2/4






VESTI

27.12.2015 /

Saopštenje KK Crvena zvezda Telekom

Saopštenje kluba i izjava Predsednika KK Crvena zvezda Telekom, Nebojše Čovića, oko spekulacija vezanih za status igrača, Vasilija Micića.
Povodom brojnih spekulacija koje su se pojavile oko statusa bivšeg igrača Bajerna i nekadašnjeg reprezentativca Srbije, Vasilija Micića, koji je u nedelju stigao u Beograd, KK Crvena zvezda Telekom, obaveštava javnost, da se na pojedinim inostranim sajtovima, prenose pogrešne informacije oko statusa Vasilija Micića, ali i dužine trajanja ugovora koji bi ovaj igrač trebalo da potpiše sa klubom.

Predsednik KK Crvena zvezda Telekom, Nebojša Čović:

"Dolazak Vasilija Micića u Crvenu zvezdu Telekom, zapravo predstavlja povratak u njegov matični klub. Radi se o interesantnom i značajnom projektu, kako za Crvenu zvezdu, tako i za srpsku košarku, imajući u vidu da je Micić izuzetno talentovan igrač reprezentativnog formata. Sticaj raznih okolnosti ga je doveo u situaciju da je u bliskoj prošlosti, malo igrao i dobijao malo šansi, što u Crvenoj zvezdi neće biti slučaj. Takođe, u Beogradu i crveno-belom dresu će moći da igra i TOP 16 Evrolige, što ranije takođe nije bio slučaj. Priča oko pozajmice, koja se pojavljuje u pojedinim inostranim medijima, treba da bude protumačena samo na jedan način - kao pokušaj pravdanja velikih ulaganja u igrača Vasilija Micića. Naša strategija i klupska politika godinama je dobro poznata. Onima koji je i pored toga, i nakon 4 godine ne razumeju, teško da možemo da pomognemo" rekao je povodom brojnih spekulacija, Predsednik kluba Nebojša Čović.