•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

15.06.2017 /

Slobodan ulaz na treću utakmicu finala plej ofa

Slobodan ulaz na treću utakmicu fnalla plej ofa Mozzart superlige između Crvene zvezde mts i FMP-a. Kapije dvorane otvaraju se dva sata ranije od 18 časova, meč počinje u 20 sati.

Košarkaši Crvene zvezde mts u petak dočekuju ekipu FMP-a u trećoj utakmici finala plej ofa Mozzart superlige.

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da će ulaz za tribine za ovaj meč koji je na programu u petak 16.juna od 20 sat biti slobodan.

Za sve koji žele da prisustvuju ovoj utakmici, biće otvorene TRIBINE B I C, dok će vlasnici sezonskih ulaznica za tribine ulaziti u dvoranu na ulaze A i D, dok će u partere i Lože ulaziti vlasnici sezonskih ulaznica za ove sektore.

Kapije dvorane "Aleksandar Nikolić" biće otvorene dva sata ranije, od 18 časova.

Klub poziva sve da dođu u petak u što većem broju, i pruže podršku prvom timu.