•  
    IGK   CZV
    76 : 82
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   CIB
    107 : 69
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   RMD
    79 : 82
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CSK   CZV
    92 : 81
    Apr 6, Fri 19.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    - : -
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    - : -
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    - : -
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 18.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
KK Crvena zvezda mts
VS
KK Zlatibor
27. April 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

15.06.2017 /

Slobodan ulaz na treću utakmicu finala plej ofa

Slobodan ulaz na treću utakmicu fnalla plej ofa Mozzart superlige između Crvene zvezde mts i FMP-a. Kapije dvorane otvaraju se dva sata ranije od 18 časova, meč počinje u 20 sati.

Košarkaši Crvene zvezde mts u petak dočekuju ekipu FMP-a u trećoj utakmici finala plej ofa Mozzart superlige.

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da će ulaz za tribine za ovaj meč koji je na programu u petak 16.juna od 20 sat biti slobodan.

Za sve koji žele da prisustvuju ovoj utakmici, biće otvorene TRIBINE B I C, dok će vlasnici sezonskih ulaznica za tribine ulaziti u dvoranu na ulaze A i D, dok će u partere i Lože ulaziti vlasnici sezonskih ulaznica za ove sektore.

Kapije dvorane "Aleksandar Nikolić" biće otvorene dva sata ranije, od 18 časova.

Klub poziva sve da dođu u petak u što većem broju, i pruže podršku prvom timu.