•  
    PAR   CZV
    84 : 100
    Nov 6, Mon 21.00
  •  
    CZV   FMP
    84 : 77
    Nov 12, Sun 17.00
  •  
    ZAD   CZV
    76 : 88
    Nov 20, Mon 18.00
  •  
    CZV   BKN
    81 : 85
    Nov 23, Thu 21.00
  •  
    RMB   CZV
    83 : 87
    Dec 1, Fri 21.00
  •  
    CZV   IGK
    85 : 80
    Dec 4, Mon 21.00
  •  
    CZV   EFS
    100 : 81
    Dec 8, Fri 19.00
  •  
    CIB   CZV
    87 : 93
    Dec 11, Mon 18.00
  •  
    VBC   CZV
    82 : 86
    Dec 15, Fri 20.30
  •  
    MRN   CZV
    74 : 82
    Dec 17, Sun 19.00
  •  
    FBD   CZV
    82 : 56
    Dec 19, Tue 18.45
  •  
    CZV   PAO
    63 : 69
    Dec 21, Thu 19.00
  •  
    MEG   CZV
    85 : 90
    Dec 25, Mon 18.00
  •  
    AXM   CZV
    88 : 91
    Dec 29, Fri 20.45
  •  
    CZV   PET
    80 : 76
    Jan 2, Tue 19.00
  •  
    CZV   ZAL
    77 : 65
    Jan 5, Fri 19.00
  •  
    BUD   CZV
    92 : 86
    Jan 8, Mon 17.00
  •  
    EFS   CZV
    104 : 95
    Jan 12, Fri 18.30
  •  
    CZV   CED
    82 : 66
    Jan 14, Sun 19.00
  •  
    CZV   KHI
    70 : 79
    Jan 16, Tue 19.00
  •  
    MTA   CZV
    89 : 75
    Jan 18, Thu 20.05
  •  
    MZT   CZV
    - : -
    Jan 22, Mon 18.00
  •  
    CZV   OLY
    - : -
    Jan 26, Fri 19.00
  •  
    CZV   PAR
    - : -
    Jan 29, Mon 21.00
  •  
    BKN   CZV
    - : -
    Feb 2, Fri 20.30
  •  
    FMP   CZV
    - : -
    Feb 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   AXM
    - : -
    Feb 9, Fri 19.00
  •  
    CZV   ZAD
    - : -
    Feb 12, Mon 18.00
  •  
    BRO   CZV
    - : -
    Feb 23, Fri 20.00
  •  
    CZV   UNI
    - : -
    Mar 2, Fri 20.15
  •  
    IGK   CZV
    - : -
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    FCB   CZV
    - : -
    Mar 9, Fri 21.00
  •  
    CZV   CIB
    - : -
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   VBC
    - : -
    Mar 16, Fri 19.00
  •  
    PAO   CZV
    - : -
    Mar 20, Tue 20.15
  •  
    CZV   FBD
    - : -
    Mar 22, Thu 19.00
  •  
    CZV   RMD
    - : -
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CSK   CZV
    - : -
    Apr 6, Fri 19.00
KK Crvena zvezda
VS
Olympiacos
26. Januar 2018.
19:00
1Budućnost VOLI14/2
2Crvena zvezda mts13/3
3Cedevita12/4
4Mornar9/7
5Partizan NIS8/9
6FMP7/8
7Zadar7/8
8Igokea6/10
9Cibona6/10
10Mega Bemaks5/11
11Petrol Olimpija5/11
12MZT Skopje Aerodrom3/13






Ticketing

  

SEZONSKE ULAZNICE

Prodaja sezonskih ulaznica KK Crvena zvezda mts za takmičarsku sezonu 2017-2018, zvanično je počela 25. septembra 2017. godine u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu i trajaće do 15 .oktobra 2017.godine.

Prodaja sezonskih ulaznica obavlja se svakog radnog dana od 12-20 časova, i subotom od 10-18 časova.

Takođe, prodaja sezonskih ulaznica vrši se  i u TC "Ušće” (prodajno mesto Eventima) gde je moguće kupiti godišnje karte za partere (parter B i parter 4) i tribine (A,B,C i D).

CENE U PRODAJI

Ovoga puta u ponudi se nalaze ulaznice za ove sektore i po sledećim cenama :


TRIBINE A, B, C i D, - 21.000 dinara
PARTER B i PARTER 4, - 34.000 dinara
PLAVA LOŽA, - 60.000 dinara
BELA LOŽA, - 47.000 dinara
LOŽA, - 73.000 dinara
COURT SEAT - 268.000 dinara
COURT SEAT (2.red) – 203.000 dinara


Svi vlasnici sezonskih ulaznica iz sezone 2016/2017 imaju popust od 1000 dinara na cene sezonskih ulaznica za nastupajuću sezonu.

Takođe, svaki novi kupac sezonske ulaznice KK Crvena zvezda na poklon dobija i člansku kartu "ZVEZDAŠ" čija je vrednost u slobodnoj prodaji od 300 do 900 RSD u zavisnosti od starosne kategorije (Zvezdaš junior, Zvezdaš student, Zvezdaš veteran i Zvezdaš). Takođe, aktuelni vlasnici članske karte ZVEZDAŠ, kupovinom nove sezonske karte automatski besplatno produžavaju svoje članstvo u klubu.

I ove sezone je organizovana tradicionalna "tiket liga”, a prvih sto takmičara će biti nagrađeni od strane kluba i sponzora po završetku Super lige Srbije, kada se obračunaju svi poeni.

Godišnje ulaznice za sezonu 2017/2018 će osim gotovinom mogu da se kupe platnim karticama, a za vlasnike kreditnih kartica KOMERCIJALNE BANKE i BANKE INTEZA omogućena  je kupovina na tri ili šest mesečnih rata.


Prodajna mesta :


KK Crvena zvezda mts Mali Kalemegdan 2 (od 25.09.2017 - 15.10.2017)
ponedeljak – petak od 12.00 – 20.00 časova
subota 10.00 - 18.00 časova

TC "UŠĆE” (prodajno mesto EVENTIM od 25.09.2017 - 15.10.2017)
ponedeljak – petak od 12.00 – 20.00 časova
subota 10.00 - 18.00 časova

Kupovina sezonskih karata je omogućena i online preko web sajta www.eventim.rs

QR KOD


Specijalan QR kod Vas vodi na stranicu sa detaljima o: 

  1. Svim pogodnostima koje ste dobili kao vlasnik godišnje karte Vašeg kluba
  2. Svim specijalnim akcijama koje ćemo za Vas osmisliti u toku sezone
  3. Svim korisnim informacijama vezanim za odlaske na utakmice
  4. Vašem stanju na tabeli Crvena zvezda Tiket lige i nagradama koje možete da osvojite
  5. Vašem mestu u dvoranama, odnosno načinu na koje su povezane Kombank arena i hala Pionir

VAŽNE NAPOMENE:


* Sezonska ulaznica ne važi za utakmice F4 Evrolige koji će se u maju 2018. godine održati u Beogradu, jer su koorganizatori tog događaja grad Beograd i Evroliga.

* Sezonske ulaznice za sezonu 2017/2018 važiće za sledeća takmičenja:

- Evroliga (regularni deo i play off)

- ABA liga (regularni deo i play off)

- Super liga Srbije (regularni deo i play off)