•  
    CZV   BUD
    76 : 80
    Apr 9, Mon 19.00
  •  
    CZV   BUD
    69 : 59
    Apr 10, Tue 18.30
  •  
    BUD   CZV
    78 : 77
    Apr 13, Fri 20.00
  •  
    BUD   CZV
    77 : 73
    Apr 14, Sat 21.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    102 : 64
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    86 : 87
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    75 : 104
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    76 : 74
    May 6, Sun 20.30
  •  
    CZV   BOR
    84 : 74
    May 9, Wed 18.00
  •  
    ZLA   CZV
    75 : 89
    May 12, Sat 19.00
  •  
    CZV   TAM
    94 : 87
    May 15, Tue 18.00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






VESTI

05.09.2017 /

Tvoja Zvezda - Upoznajte buduće zvezde

U jubilarnoj 10. epizodi serijala ''Tvoja zvezda'' koju vam je pripremio naš naslovni sponzor Mts, gost Katarine Srećković bio je koordinator mlađih kategorija Crvene zvezde mts Aleksandar Zmijanac zajedno sa su crveno-belim kadetima i juniorima.