•  
    IGK   CZV
    76 : 82
    Mar 5, Mon 18.00
  •  
    CZV   CIB
    107 : 69
    Mar 12, Mon 18.00
  •  
    CZV   MOR
    91 : 63
    Mar 18, Sun 19.00
  •  
    MOR   CZV
    88 : 84
    Mar 25, Sun 19.00
  •  
    CZV   RMD
    79 : 82
    Mar 30, Fri 19.00
  •  
    CZV   MOR
    88 : 69
    Apr 2, Mon 21.00
  •  
    CSK   CZV
    92 : 81
    Apr 6, Fri 19.00
  •  
    CZV   MEG
    91 : 64
    Apr 21, Sat 21.00
  •  
    BOR   CZV
    70 : 63
    Apr 24, Tue 18.00
  •  
    CZV   ZLA
    - : -
    Apr 27, Fri 19.00
  •  
    TAM   CZV
    - : -
    Apr 30, Mon 18.00
  •  
    MLA   CZV
    - : -
    May 3, Thu 18.00
  •  
    MEG   CZV
    - : -
    May 6, Sun 18.00
  •  
    CZV   BOR
    - : -
    May 9, Wed 18.00
KK Crvena zvezda mts
VS
KK Zlatibor
27. April 2018.
19:00
1Crvena zvezda mts19/3
2Budućnost VOLI17/5
3Cedevita17/5
4Mornar14/8
5Partizan NIS11/11
6Zadar10/12
7Petrol Olimpija10/12
8FMP9/13
9Mega Bemax8/14
10Igokea7/15
11Cibona7/15
12MZT Skopje Aerodrom3/19






ZVEZDAŠ PROGRAM

  

Štedi novac i podrži KK Crvena zvezda!

Registruj se sada besplatno za KK Crvena zvezda Zvezdaš Cashback Program i obezbedi sebi jedinstvene prednosti iz kupovina. Svakom kupovinom u nekoj od partnerskih firmi u isto vreme podržavaš KK Crvena zvezda – bez dodatnih troškova!

Pregled tvojih prednosti:
  • Do 5% Cashback pri svakoj kupovini u partnerskim firmama
  • Dodatni Shopping Points za fantastične Deals ponude
  • Do 1% svake kupovine dodeljuje se KK Crvena zvezda
  • Besplatno članstvo

Kao član KK Crvena zvezda Zvezdaš Cashback Programa sasvim jednostavno ostvaruješ svoje prednosti:

  • KK Crvena zvezda Zvezdaš Cashback Card:  Kada kupuješ u partnerskim firmama, jednostavno pokaži karticu prilikom plaćanja na kasi i prednosti će ti biti pripisane. Tvoja digitalna KK Crvena zvezda Zvezdaš Cashback Card nalazi se, nakon registracije, u tvom profilu na cashbackworld.com i prilikom kupovina možeš da je pokažeš na smartfonu.
  • Online šoping: Kupuj u nekoj od naših mnogobrojnih online partnerskih firmi. Nakon registracije uloguj se sa svojim pristupnim podacima na cashbackworld.com i preko linka koji se nalazi na stranici sa detaljnim pregledom partnerske firme poseti željenu online prodavnicu.

Kada kroz svoje kupovine u partnerskim firmama sakupiš Cashback u iznosu od 500 RSD, on se isplaćuje na tvoj bankovni račun. Shopping Points koje sakupiš tokom šopinga možeš da realizuješ za Deals ponude partnerskih firmi i obezbediš sebi na taj način velike popuste na mnogobrojne proizvode i usluge. Pored toga, do 1% iznosa tvojih kupovina u partnerskim firmama dodeljuje se kao podrška KK Crvena zvezda.

Registruj se sada za KK Crvena zvezda Zvezdaš Cashback Program, sakupljaj prednosti iz kupovina i podrži svoj omiljeni klub.